Jdi na obsah Jdi na menu

Rae Sremmurd přivezou SremmLife do České republiky!

22. 9. 2016

Live: Rae Sremmurd

Datum: 02.02.2017                               Místo: Lucerna-Velký sál, Praha

rae-sremmurd-2017.jpgRae Sremmurd (foto - zdroj: Fource Entertainment)

Rae Sremmurd jsou na současné americké hip hopové scéně jedním z nejskloňovanějších jmen. Letos vydali svou druhou desku „SremmLife 2”, kterou podpoří evropským turné se zastávkou v Praze. Vystoupí 2. února ve Velkém sále Lucerny.

Bratři Swae Lee a Slim Jxmmi aka Rae Sremmurd (název labelu Ear Drummers pozpátku) si bránu do hudebního světa otevřeli platinovými singly „No Flex Zone” a „No Type”, které se na youtube do dnešního dne přehouply za hranici půl miliardy zhlédnutí. První album „SremmLife”, na kterém hostovala Nicki Minaj nebo Young Thug, bezesporu patří k tomu nejlepšímu, co loňský rok nabídl a dvojici z Mississipi vyneslo nominace na několik prestižních hudebních cen.

Na úspěch předešlého alba navazuje „SremmLife 2”, které debutovalo na sedmém místě žebříčku Billboard 200 a znovu se na něm objevují velká jména (Juicy J, Lil' Jon, Gucci Mane a další). K úvodnímu tracku „Start A Party” nedávno vyšel videoklip, jehož leitmotivem jsou divoké alkoholové večírky a twerkující holky. Zkrátka Rae Sremmurd jak je známe a máme rádi.

Vstupenky na pražský koncert Rae Sremmurd jsou k dispozici od 23. září na fource.cz, GoOut.cz a v předprodejní síti Ticketpro za 695,- Kč.