Jdi na obsah Jdi na menu

Rapper Astronautalis se vrací do Lucerna Music Baru!

28. 12. 2016

Live: Astronautalis                       Support: Aby Wolf

Datum: 23.02.2017                         Místo: Lucerna Music Bar, Praha

astronautalis_2017.jpgAstronautalis (foto - zdroj: astronautalis.com)

Potřetí se na „místo činu”, tedy do Lucerna Music Baru, vrací floridský rapper Astronautalis, přičemž dva předchozí koncerty se změnily v divoký večírek plný potu a energie.

Astronautalis říká: „Praha je pro mě speciální místo a pokaždé se tam strašně rád vracím. Oblíbil jsem si tam vlastně úplně všechno”.

Astronautalis se s novým albem „Cut The Body Loose” dostal do sfér, o nichž se mu v začátcích ani nesnilo. Pořád ovšem zůstává tím nadšeným chlapíkem, který po vystoupení ždímá tričko.

Koncert, který se uskuteční 23. února, bude výjimečný i díky osobě předskokana, lépe řečeno předskokanky. Tou bude experimentující písničkářka Aby Wolf, která v České republice už s úspěchem zpívala coby vokalistka Dessy. Aby Wolf spolupracuje s lidmi kolem indie hiphopového kolektivu Doomtree a vydává pozoruhodné sólové desky. Ta poslední se jmenuje „Call The Rocks”.

Vstupenky jsou k dispozici za 330,- Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu musicbar.cz nebo v sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu budou lístky za 380,- Kč.