Jdi na obsah Jdi na menu

Robbie Williams představí nové album v Praze!

8. 11. 2016

Live: Robbie Williams  Special guests: Erasure

Datum: 19.08.2017                 Místo: Letiště Letňany, Praha

robbie-williams_2017.jpgRobbie Williams (foto - zdroj: Live Nation)

Na tiskové konferenci v Londýně Robbie Williams oznámil své netrpělivě očekávané turné, které v roce 2017 navštíví vybraná evropská města. Série dvaceti devíti vystoupení v osmnácti zemích odstartuje 2. června na Etihad Stadium v Manchesteru. Jako speciální hosté jsou na všech koncertech potvrzeni legendární Erasure.

Ta nejdůležitější informace pro české fanoušky ovšem je, že Robbie Williams tentokrát nemine Českou republiku a 19. srpna se představí pod širým nebem na letišti v pražských Letňanech. Zpěvák před pár dny vydal nové album „Heavy Entertainment Show”, které bude na turné propagovat.

Robbie Williams vystoupil v pondělí 7. listopadu na speciální jednorázové akci v londýnském klubu Troxy, kde oslavil předání prestižní ceny BRITs Icon Award. Toto ocenění je nejvyšší poctou, kterou udělují BRIT Awards, v minulosti ji obdrželi pouze Elton John a David Bowie. Dává se pouze umělcům, které jejich skládání, nahrávání a koncertování zařadilo na samotný hudební vrchol s trvalým dopadem na britskou kulturu.

Vstupenky na pražský koncert budou k dispozici od 11. listopadu v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal v cenových relacích od 1590,- Kč do 3990,- Kč.