Jdi na obsah Jdi na menu

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox opět roztančí Prahu!

4. 1. 2018

Live: Scott Bradlee's Postmodern Jukebox                              

Datum: 03.05.2018                                 Místo: Lucerna-Velký sál, Praha

scott-bradlees-postmodern-jukebox-2017.jpgScott Bradlee's Postmodern Jukebox (foto - zdroj: Live Nation)

Jedinou nevýhodou koncertu Postmodern Jukebox je, že stejně jako všechny dobré věci musí jednou skončit. Ovšem Scott Bradlee's Postmodern Jukebox je kapela na cestách a ráda se vrací. Navíc žádná ze show není nikdy stejná, návštěvníky čekají nové skladby, produkce i členové.

Hlavní postava projektu Scott Bradlee přichází neustále s dalšími verzemi popových hitů, kterých má už Postmodern Jukebox na kontě požehnaně. Navíc ročně odehrají stovky vyprodaných koncertů napříč planetou, od intimních představení až po rozsáhlé extravagantní divadelní show.

Postmodern Jukebox se prezentují jedinečnými verzemi moderních songů v retro stylu. Jak napsal Houston Press: „projekt Scotta Bradleeho se rychle proměnil v celosvětový fenomén, vyprodal sály ve více než 60 zemích a plným právem.”

Od chvíle, kdy Scott Bradley založil projekt Postmodern Jukebox, uplynulo již 8 let. Za tu dobu získala jejich videa na YouTube více než 850 milionů zhlédnutí a 3 miliony předplatitelů.

Na první pohled zběsilé tempo rozhodně nezastaví Bradleeho, aby každý týden nesložil a nenahrál pro zástupy fanoušků nějakou novinku. Kolektiv talentovaných hudebníků tak nechává vzniknout novým verzím současných popových, rockových a R&B hitů v hudebním stylu první poloviny dvacátého století - od swingu po doo-wop či ragtime. Sám Bradlee rád říká, že „naše skladby jsou jako pop music ve stroji času”.

V roce 2016 vydal Postmodern Jukebox pod názvem „The Essentials” kolekci svých 18 nejoblíbenějších písniček vybraných ze stovek skladeb. Na albu tak nechybějí předělávky songů od Beyoncé, The White Stripes, Lorde, Outkast, Miley Cyrus nebo Maroon 5.

Postmodern Jukebox dávno přesáhl čtyři stěny Bradleeho malého bytu v Queens v New Yorku, kde byla natočena původní videa v dobách, kdy Scott byl jen jedním z mnoha muzikantů pokoušejících se prorazit.

„Jsem hrdý na svou kapelu, ve které působí řada zajímavých osobností a s níž nabízíme našim fanouškům úžasné zážitky," říká Scott Bradlee. „Chceme, aby unikli realitě a přidali se k nám na té nejvíc senzační show v rytmu dvacátých let ve stylu velkého Gatsbyho. Chceme, aby zažili něco jako silvestrovskou párty, kterou by ve čtyřicátých letech uváděl Frank Sinatra.”

Vstupenky na pražské vystoupení Scott Bradlee's Postmodern Jukebox jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketpro v cenových relacích od 790,- Kč do 1490,- Kč. K dostání jsou i VIP balíčky.