"Je to až neuvěřitelné, že při svém letošním turné, které začalo na jaře v Austrálii, poté Severní Americe a končící během podzimu v Evropě, zavítá se svou velkolepou show také k nám, do multifunkčního komplexu KV Aréna v Karlových Varech," uvedla KV Arena na svých stránkách. 

seal_32.jpgSeal, Tesla Arena - Praha, 06.07.2010

Seal proslul elektronickým popem i klasickým soulem a má na kontě několik vynikajících i nevyrovnaných alb. Na britské scéně se vynořil na počátku 90. let s hitem Killer. Předvedl schopnost osobitým způsobem smíchat soul, rock i taneční hudbu a zaujmout masového posluchače, aniž by ztratil úctu kritiky. Výjimečný je sametovým hlasem, kterým nezaměnitelně podává hity jako Kiss From a Rose či Don’t Cry.

V poslední době obrátil svou pozornost do šedesátých a sedmdesátých let a začal předělávat klasické hity z historie černé muziky.

Na předposlední desce Soul citlivě interpretoval legendární skladby klasiků Sama Cooka, Curtise Mayfielda či Jamese Browna. Deska se dobře prodávala, a tak na ni navázal v podobném duchu s albem Soul 2. 

seal_20.jpg

Celý fotoreport z koncertu 06.07.2010  v pražské Tesla Areně    fotogalerie

 

Vstupenky na koncert můžete zakoupit v předprodejní síti Ticketportal.