Jdi na obsah Jdi na menu

Senzační Us The Duo přivezou do Prahy nové album!

4. 9. 2016

Live: Us The Duo                   

Datum: 30.03.2017                       Místo: Lucerna Music Bar, Praha

us-the-duo-2016.jpgUs The Duo (foto - zdroj: GoOut.cz)

Americká manželská dvojice Us The Duo přesouvá své turné „Just Love” na příští rok z důvodu časové vytíženosti. Tímto se mění i termín pražského koncertu, který měl proběhnout 15. října. Us The Duo tak v Lucerna Music Baru vystoupí 30. března 2017.

Všechny zakoupené vstupenky na původní datum zůstávají v platnosti. Ti, kterým nový termín nevyhovuje, mohou lístky vrátit nejpozději do 16. října v místě zakoupení.

Us The Duo vystoupí poprvé samostatně v Praze, a to v rámci turné „Just Love”. Představí se 30. března 2017 v Lucerna Music Baru. Ještě před tím je fanoušci mohli vidět 9. června 2016 v roli předskokanů Pentatonix ve vyprodaném Foru Karlín.

Uběhly teprve tři roky od doby, kdy se manželé Michael a Carissa Alvarado začali těšit z úspěchu na internetových platformách Vine a Youtube, kam nahrávali covery známých písniček. Vedle přezpívávání cizí hudby se však soustředili i na vlastní tvorbu.

V pořadí již třetí deska „Just Love” je autorským počinem této kalifornské dvojice, ve které se nebáli světu otevřít. Jak říká sama Carissa: „Napsali jsme spoustu písní o našem vztahu a o lásce. Na tomto albu je obsažena naše stinnější stránka a vyrovnáváme se na něm s mnoha věcmi, kterými jsme si v minulosti museli projít. Doufáme, že lidé pochopí, že jsme hudbu tvořili z celého srdce.” Album „Just Love” je protkané popovými klavírními i kytarovými melodiemi a vyšlo 22. července.

Vstupenky na pražskou show Us The Duo jsou k dispozici na webových stránkách fource.cz, GoOut.cz a v předprodejní síti Ticketpro za 490,- Kč.