Jdi na obsah Jdi na menu

The Neighbourhood se objeví s barevnou image v Praze!

8. 10. 2018

Live: The Neighbourhood

Datum: 06.02.2019                                    Místo: Forum Karlín, Praha

the-neighbourhood_2019.jpgThe Neighbourhood (foto - zdroj: fource.cz)

Americká alternativně pop-rocková formace The Neighbourhood míří po třech letech do Prahy. Vedle největších hitů jako „Sweater Weather” nebo „R.I.P. 2 My Youth” představí 6. února ve Foru Karlín skladby z eponymního třetího alba i posledního EP „Ever Changing”. Na nich surfařská kapela z východního pobřeží mění styl a blíží se současným trendům a tanečnímu R&B.

Společně s žánrově barvitějšími písněmi The Neighbourhood upustili od své striktně černobílé image a první singl „Scary Love” z letošní desky opatřili barevným videem. Pro skupinu je typická hudební evoluce s každým dlouhohrajícím albem i kratšími EP, které navíc servírují jak na běžícím pásu. To nejnovější, letos již třetí, s názvem „Ever Changing”, je toho důkazem. Popověji laděnou nahrávku totiž otevírá track s rapperem Denzelem Currym a na prvním singlu „Livin' In a Dream” hostuje další rapper Nipsey Hussle.

K neustále měnící se multižánrové identitě kapela dodává: „Všichni jsme ještě hodně mladí na to, abychom měli vlastní neměnný zvuk. Kdybychom se takhle uzavřeli do sebe, tak by nás naše muzika přestala těšit. Sami často měníme preference, zkoušíme nové věci a rychle se znudíme něčím, co nás zprvu absolutně nadchne.”

The Neighbourhood se proslavili druhým singlem „Sweater Weather” v roce 2012. Uhrančivá skladba se ihned po vydání umístila na samotné špičce US Alternative a byla dvakrát platinovou. Po odchodu bubeníka Bryana Sammise začátkem roku 2014 poprvé změnili zvuk a vydali dva oceňované mixtapy „#000000” a „#FFFFFF”. Druhá deska „Wiped Out!” okamžitě zabodovala a stala se číslem jedna v žebříčku US Alternative.

Vstupenky na pražský koncert The Neighbourhood jsou k dispozici na webu fource.cz nebo v předprodejních sítích GoOut.cz a Ticketmaster za 795,- Kč.