Jdi na obsah Jdi na menu

V České republice zahrají Imagine Dragons!

19. 9. 2017

Live: Imagine Dragons

Datum: 16.04.2018                   Místo: O2 Arena, Praha

011---imagine-dragons.jpgImagine Dragons (foto: Angelika Špicarová)

Krátce po vydání třetího studiového alba „Evolve” oznámili Imagine Dragons stejnojmenné světové turné. Nyní přidávají koncerty v Evropě a nechybí ani zastávka v Praze.

Držitelé prestižní Grammy a několika platinových ocenění se na jaře podívají do arén evropských měst. Na seznamu je i pražská O2 Arena, kde jejich koncert proběhne 16. dubna.

Imagine Dragons vydali třetí desku „Evolve” v červnu tohoto roku. Hned v prvním týdnu se stala nejstreamovanější alternativně-rockovou nahrávkou všech dob. Album dosáhlo na platinové ocenění v pěti zemích, v dalších dvanácti bylo certifikováno zlatě a na Spotify k dnešnímu dni čítá více než miliardu přehrání. Ve Spojených státech je „Evolve” letos jedinou rockovou deskou se zlatou certifikací.

Pilotní singl „Believer” se držel na první příčce amerického Alternative rádia dlouhých 12 týdnů, a po 13 letech tak prolomil předchozí rekord v počtu rádiových rotací. Na úspěch Imagine Dragons navázali skladbou „Thunder”, která dodnes nasbírala přes 331 milionů přehrání.

Předprodej vstupenek na pražský koncert Imagine Dragons odstartuje v pátek 22. září v 10 hodin v síti Ticketportal. K dispozici budou lístky v cenovém rozmezí od 1090,-Kč do 1890,- Kč. Další informace jsou na fource.cz a imaginedragonsmusic.com/tour.