Jdi na obsah Jdi na menu

V Praze vystoupí společně Sabaton a Accept!

5. 7. 2016

Live: Sabaton             Special guests: Accept

Datum: 04.03.2017           Místo: Tipsport Arena, Praha

011---sabaton.jpgSabaton (foto: Angelika Špicarová)

Po beznadějně vyprodaných koncertech v pražském Foru Karlín a zlínské hale Euronics se Sabaton vracejí do České republiky. Spolu s velmi speciálním hostem Accept zavítají 4. března v rámci „The Last Tour 2017” do pražské Tipsport Areny.

Švédští heavy metaloví velikáni Sabaton v čele s Joakimem Brodénem vydávají v polovině srpna v pořadí již osmé studiové album „The Last Stand” a na začátku roku vyrážejí na velkolepé turné k nové desce „The Last Tour 2017”, při kterém jednou ze zastávek bude také pražská Tipsport Arena. Jako speciální host vystoupí německá heavy metalová legenda Accept.

024---sabaton.jpgSabaton - Joakim Brodén (foto: Angelika Špicarová)

„Právě jsme dokončili naši novou desku The Last Stand a jsme si jistí, že jsme vytvořili skvělé album, které všichni naši fanoušci budou moci cenit po mnoho let. Zda je to nejlepší album, které jsme kdy udělali řekne čas...ale co můžeme s jistotou říct už teď je to, že The Last Tour bude naše největší a nejlepší turné v historii kapely. Bude to turné, které jsme chtěli po celou dobu existence uskutečnit a na které se těšíme spoustu let.” Tvrdí baskytarista Pär Sundström (Sabaton).

Kytarista Wolf Hoffmann (Accept) dodává: „Spoluúčast Accept na The Last Tour je výsledkem našeho velmi dobrého přátelství. Bylo nám velkým potěšením být s nimi na turné ve Spojených státech a sledujeme jejich kariéru s respektem již delší dobu. Neznáme jinou kapelu, která má tak jasnou vizi, kam až chtějí zajít a je vzácné, když skupina dokáže své vize transformovat v reálné činy. Sabaton je tvrdě pracující kapela a je taky skutečným vzorem pro ambiciózní muzikanty a mladé skupiny. Opravdu se těšíme na vzrušující turné – zejména po tom, co jsme byli nějaký čas spolu zavření ve studiu a cítili jsme jistou chemii mezi námi.”

Vstupenky na pražský koncert za zaváděcí ceny 750,- Kč (stání v prostoru) a 850,- Kč (stání před pódiem a sezení) platné do konce října jsou k dispozici na webu mastersofrock.cz nebo v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art.

Pořadatel: pragokoncert.com