Jdi na obsah Jdi na menu

Velkolepá show se kvapem blíží, Michael Bublé míří do Prahy!

16. 1. 2014

Live: Michael Bublé        Support: Naturally 7

Datum: 24.01.2014                   Místo: O2 Arena, Praha

michaelbuble_2014.jpgMichael Bublé (foto - zdroj: michaelbuble.com)

Kanadský zpěvák Michael Bublé, jehož aktuální turné To Be Loved láme návštěvnostní rekordy po celém světě, již 24. ledna přiveze do pražské O2 Areny velkolepou show, za kterou zaplatil 5,5 miliónu dolarů.

„Chtěl jsem show, která bude o třídu lepší než na minulém turné. Teď už můžu potvrdit, že se to povedlo. Celé to skvěle funguje - hudebně, lidsky, komediálně. Publikum se baví a já taky. Je to takové nádherné dobrodružství a já vím, že lidé každý večer z koncertu odcházejí s pocitem, že za své peníze dostali to nejlepší“, netají se Michael Bublé nadšením z právě probíhajícího turné To Be Loved, které si jen v Londýně nenechalo ujít přes 170 000 návštěvníků.

„Můžete se těšit na obrovskou produkci velikosti takové Madonny nebo The Wall Rogera Waterse. Na posledním turné jsem za ni zaplatil 1,5 miliónu dolarů, za novou 5,5 miliónu. Ale ať je scéna a technická výprava sebevětší, nikdy nezastíní hudbu. Vybral jsem takové písničky, které lidé chtějí slyšet. Je to krásná, pomalá a kvalitní show. Bude se vám líbit, až ji uvidíte, dáte mi za pravdu“, vzkazuje zpěvák českým
fanouškům.Večer v pražské O2 Areně zahájí americká skupina Naturally 7. Jde o sedmičlenný vokální soubor, který vystupuje a capella, tedy bez doprovodu jediného nástroje. Kytaru, basu, bicí, perkuse, klarinet či trubku - to vše zvládnou tito výteční zpěváci a beatboxeři brilantně napodobit jen na svá ústa. Není proto divu, že si tato formace a její úprava hitů Michaela Jacksona, Beatles nebo Phila Collinse podmanila jak nejvlivnější média tak statisíce posluchačů po celém světě. Michael Bublé s Naturally 7 spojil své síly již dvakrát ve studiu při vzniku alba "Crazy Love" (ve skladbě "Stardust") a v písni "Have I Told You Lately That I Love You" z aktuální desky "To Be Loved" a na předchozím turné Crazy Love Tour, kde rovněž zahajovali všechna jeho představení.

Standardní vstupenky na pražský koncert Michaela Bublého, jejichž cena se pohybuje od 1590,- Kč do 2190,- Kč, jsou k zakoupení v síti SazkaTicket. K dispozici je však také limitovaná edice Platinum lístků určená všem návštěvníkům, kteří si show této pěvecké hvězdy chtějí užít se vším komfortem. V ceně 3990,- Kč je zahrnut luxusní catering i přednostní VIP vstup. Platinum vstupenky jsou k dostání výhradně v síti Eventim.

Související:

Michael Bublé vystoupí poprvé v České republice!