Jdi na obsah Jdi na menu

Within Temptation vystoupí v březnu příštího roku v Praze!

19. 9. 2013

Live: Within Temptation

Datum: 11.03.2014           Místo: Incheba Arena, Praha

020---within-temptation.jpgWithin Temptation (foto: Angelika Špicarová)

Holandští metaloví symfonici Within Temptation připravují nové album, k němuž naplánovali turné a po malé reorganizaci přichází dobrá zpráva pro fanoušky z České republiky. Kapela se zastaví i v pražské Incheba Areně, a to 11. března příštího roku.

013---within-temptation.jpgWithin Temptation (foto: Angelika Špicarová)

022---within-temptation.jpgWithin Temptation (foto: Angelika Špicarová)

027---within-temptation.jpgWithin Temptation (foto: Angelika Špicarová)

017---within-temptation.jpgWithin Temptation (foto: Angelika Špicarová)

Celý fotoreport z koncertu Within Temptation v pražské Incheba Areně v roce 2011 k nahlédnutí zde:  fotak.png.jpg fotogalerie

Sharon plní slib, který nám dala v létě. Slib, že na začátku příštího roku se fanoušci Within Temptation dočkají nového alba. Na šesté studiové desce holandské rockové stálice se objeví hudebně hodně rozmanité skladby a novinkově i několik zajímavých hostů, o jejichž spolupráci kapelník Robert Westerholt říká, že je průlomová. Jako první se nám po boku Sharon den Adel na singlu "Paradise (What About Us)z novinkového EP představí Tarja Turunen.

Zbylé tři skladby na maxisinglu jsou demo verze písní, které uslyšíme na novinkovém albu na konci ledna. Měsíc nato skupina vyráží na celosvětovou „Album Tour 2014“ a Česká republika samozřejmě nemůže chybět v programu koncertních zastávek. Oblíbené hity i nové skladby kapely Within Temptation uslyšíme 11. března 2014 v pražské Incheba Areně.

Vstupenky na tuto show jdou do prodeje v pátek 20. září. Budou k dispozici za částku 590,- Kč (do 30. listopadu 2013, následně se bude cena zvyšovat) v prodejních sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket-Art nebo na webu festivalu Masters of Rock.