Jdi na obsah Jdi na menu

Aerodrome Festival bude mít 3 dny a přiveze 30 zahraničních hvězd!

13. 12. 2017

Datum: 28.06.-30.06.2018                                              Místo: Letiště Panenský Týnec

aerodrome_2018.jpg

Aerodrome Festival vstoupí do pátého ročníku, který se v příštím roce uskuteční v termínu od 28. do 30. června, s řadou novinek. Rozroste se do počtu dní i pódií, nabídne ještě více zahraničních hvězd a multižánrový rozměr.

Po letošním ročníku, který uvedl jak zástupce rockové tak i hiphopové a popové scény, se žánrové spektrum Aerodrome v příštím roce ještě rozšíří. Pořadatelé tímto podnikají první krok směrem k akcím světového formátu, kde žánr nehraje roli a na jednom pódiu se střídají zástupci zcela odlišných hudebních stylů. Program festivalu se proto v příštím roce rozroste do tří dnů a bude probíhat na dvou pódiích. Oproti letošním šesti účinkujícím se návštěvníci mohou těšit na třicet vystupujících, z nichž je v tuto chvíli známých prvních osm jmen, včetně tří ze čtyř hlavních hvězd prvního pódia a tří headlinerů druhé scény.

První scéně, která bude věnována zástupcům popu, indie, hip hopu a elektroniky, bude vévodit jedna z nejvlivnějších industriálních kapel 20. a 21. století - Nine Inch Nails a dva z nejpopulárnějších rapperů současnosti - Macklemore a Wiz Khalifa. Čtvrtá hlavní hvězda bude ještě oznámena. Příznivcům rocku, metalu a hardcoru bude věnováno druhé pódium, jehož program nabídne tak zvučná jména jako Limp Bizkit, Stone Sour, Parkway Drive, Bullet For My Valentine, Hollywood Undead a mnoho dalších ještě přibude.

Nově také Aerodrome opustí Prahu a přesune se na letiště v Panenském Týnci, které přináší dvě nesporné výhody. Program nebude limitován vyhláškou nočního klidu, může tak probíhat až do časných ranních hodin a zároveň návštěvníkům umožní kempování v areálu festivalu.

Vstupenky jsou v prodeji na aerodrome.cz. Prvních dva tisíce kusů je k dispozici za zvýhodněnou cenu 2990,- Kč. Po vyprodání limitované série budou lístky k dostání za 3490,- Kč.

Související:

Seznam účinkujících na Aerodrome Festivalu uzavírají Halestorm!

Lana Del Rey je další hvězdou nabitého Aerodrome Festivalu!

Aerodrome Festival rozšiřuje program o další zahraniční kapely!

Aerodrome Festival přidává další hvězdná jména!