Jdi na obsah Jdi na menu

AIR Festival přiveze poprvé do České republiky Madisona Marse!

23. 3. 2017

Datum: 28.07.–29.07.2017                               Místo: Festivalpark, Hradec Králové

madison-mars_2017.jpgMadison Mars (foto - zdroj: archiv Madisona Marse)

Jen dva týdny po ohlášení pětice Matroda, Lucky Charmes, Brooks, Jonas Aden a Stadium X tasí AIR Festival z rukávu další eso - Madisona Marse, který si v červenci ve Festivalparku odbude českou live premiéru.

Díky AIR Festivalu v naší zemi prvně vystoupí také KSHMR, který bude spolu s Timmy Trumpetem letošnímu ročníku vévodit.

„Hudba z vesmíru” tak popisuje svůj zvuk sám Madison Mars - jedna z nejostřeji sledovaných nových hvězd elektronické scény. Jeho talentu jako první propadl Don Diablo, na jehož labelu Hexagon estonský DJ a producent Madison Mars debutoval.

Stačily dva singly „Theme O” a „Milky Way”, které společně zaznamenaly téměř 15 milionů streamů, aby bylo všem zřejmé, že s tímto estonským DJem a producentem je třeba počítat. Rychle rostoucí řady příznivců Madisona Marse se ještě více rozšířily v loňském roce, kdy vyšel jeho remix hymny Sama Feldta „Been A While” a předělávka klubového hitu „Blackout” od amerického dua Tritonal.

Královské tažení Marse vzápětí pokračovalo v podobě EP „Ready Or Not”, které do svých setlistů okamžitě zahrnula většina světových prvoligových DJů.

K Vánocům věnoval svým fanouškům dárek v podobě skladby „House Party” ke stažení zdarma a ke konci února se pochlubil zatím posledním přírůstkem do diskografie, novým singlem „We Are The Night” s nádhernými vokály od zpěvačky Sanjana Ghosh.

AIR Festival se letos uskuteční v královehradeckém Festivalparku 28. a 29. července a přestože jeho program ještě zdaleka není kompletní, už v tuto chvíli je nabitý ostrou municí v podobě KSHMRa, Timmyho Trumpeta, Matrody, Lucky Charmes, Brooks, Jonase Adena a Stadium X.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti pandaticket.cz za 890,- Kč.

Související:

Hlavní hvězdou letošního AIR Festivalu bude KSHMR!

MAKJ završí hvězdnou sestavu letošního AIR Festivalu!

AIR Festival přidává naráz dalších pět atraktivních účinkujících!

AIR Festivalu budou letos vévodit Timmy Trumpet a KSHMR!