Jdi na obsah Jdi na menu

Ostrava v plamenech nabídne legendární W.A.S.P. a finskou kapelu Sonata Arctica!

5. 5. 2014

Datum: 02.08.2014                               Místo: Dolní oblast Vítkovice, Ostrava

wasp-2014.jpgW.A.S.P. (foto - zdroj: ostravavplamenech.cz)

Dokážete si představit rockovější, nebo dokonce metalovější místo konání koncertu než je Dolní oblast Vítkovic v Ostravě? Industriální, přímo magické místo si doslova říká o bigbít na plné pecky!

Kdo jste ještě nenavštívili ostravskou Dolní oblast Vítkovice, budete jistě ohromeni. Místo konání koncertů tak malebné a zároveň industriální byste jinde hledali jen marně. Když se člověk prochází po tomto areálu, jako by se najednou ocitl ve zhmotněném románu Julese Verna. 

Během návštěvy Ostravy v plamenech budete mít šanci si celý areál prohlédnout. S trochou odvahy se můžete vypravit například na prohlídku vysoké pece, kde vás pohodlně vyveze výtah a odkud uvidíte Ostravu jako na dlani.

Nemusíte se bát ani nepřízně počasí. Místo konání Ostravy v plamenech má pro případ potřeby obrovskou zatahovací střechu, pod kterou se schová několik tisíc návštěvníků.

První srpnovou sobotu od 13 hodin můžete být u toho. Plnohodnotné koncertní sety předvede 5 domácích rockových veličin.

sonata-arctica-2014.jpgSonata Arctica (foto - zdroj: petarda.cz)

Uvidíte ozdobu každého pořádného rockového mejdanu LEGENDY SE VRACÍ, karvinskou stálici DOGA, progresivní DYMYTRY a mimořádně zajímavé bude sledovat legendární kapely KREYSON a CITRON, které v průběhu jediného dne na jednom pódiu fanoušek až tak často nespatří.

Největšími lákadly ovšem budou finští melodici SONATA ARCTICA a dvaatřicetiletá mašina z Los Angeles jménem W.A.S.P. pod taktovkou divočáka Blackieho Lawlesse.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketpro a Ticketportal za 790,- Kč. Od 1. července se cena zvedne na 890,- Kč. Lístky budou k dispozici také přímo na místě za 990,- Kč

Web: www.ostravavplamenech.cz
Facebook:
https://www.facebook.com/ostravavplamenech