Jdi na obsah Jdi na menu

Ústecký Majáles navštíví Divokej Bill, Tomáš Klus nebo Vojtaano!

25. 1. 2020

Datum: 25.04.2020                                               Místo: Letní kino, Ústí nad Labem

tomas-klus.jpgTomáš Klus (foto: Angelika Špicarová)

Ve spolupráci s městem Ústí nad Labem a Kulturním střediskem města Ústí nad Labem se 25. dubna koná v letním kině tradiční Ústecký Majáles.

Svátek studentů si užijí ústečtí návštěvníci v roce 2020 opravdu ve velkém. Jaro přijede do Ústí nad Labem oslavit Divokej Bill, Tomáš Klus s aktuální deskou „Spolu” nebo jeho žánrový kolega Vojtaano, písničkář vycházející z prostředí stand-up komiků. Jeho klip k singlu „Budulínek vs. Galantní jelen” se stal virálním hitem.

Ani letos nebudou chybět UDG, kteří jsou v Ústí nad Labem i na pódiu jako doma. Poprvé se na festivalu představí brněnská formace Poletíme?, organizátoři rovněž vyslyšeli přání fanoušků a přivezou i kapelu Mirai, na jejíž minulé vystoupení byly výborné ohlasy. Line-up doplní skupina Poetika.

„Tento ročník jsme se rozhodli oslavit jaro opravdu pořádně. Pozvali jsme samé veselé party, na které se nejen dobře tančí, ale s nimiž si i návštěvníci s radostí zazpívají. Majáles je jeden z prvních open airů a mejdan na čerstvém vzduchu bude vítanou změnou i pro nás. Chceme si to tentokrát užít úplně všichni - návštěvníci, pořadatelé a těší se i kapely,” uvedl za organizátory Tomáš Staněk.

Samozřejmostí bude i doprovodný program, jenž bude postupně odhalován.

Vstupenky jsou k dispozici v síti xticket.cz, nebo v lokálních předprodejích FIRO-tour (OC Forum) a Kavárna Albert (Hypernova Severní Terasa).