Jdi na obsah Jdi na menu

Votvírák 2018 má zvýhodněné vstupenky a zná první účinkující!

28. 11. 2017

Datum: 15.06.–17.06.2018                                   Místo: Letiště Boží Dar, Milovice

votvirak_2018.jpg

Zajistěte si k Vánocům skvělé zážitky a spoustu muziky na léto 2018 v Happy Hours. Předprodej na 12. ročník festivalu Votvírák je v plném proudu a v současnosti jsou známé už i první potvrzené kapely.

Votvírák se stal největším českým multižánrovým hudebním festivalem, který je zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů. Příští rok proběhne od 15. do 17. června tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích.

„Pro návštěvníky chystáme skvělý a našlapaný program, a to nejen ten hudební. Opět pracujeme na nabitém line-upu, ale i bohatém doprovodném programu. Na festivalu Votvírák 2018 toho čeká návštěvníky opravdu hodně. O veškerých novinkách budeme postupně informovat.” Uvedla dramaturgyně Martina Jablanovská.

Mezi prvními potvrzenými účinkujícími se objevují jména jako je úvalská skupina Divokej Bill, super trojka Ota Baláž, Kamil Střihavka, Michal Pavlíček alias BSP, oblíbený host festivalu Xindl X nebo Sto zvířat a punkoví Pipes and Pints, jenž nedávno ohlásili svůj comeback.

Výhodné klubové karty na festival Votvírák 2018 z předvánoční série jsou stále v prodeji. Vyhlašuje se však Mikulášské Happy Hours na úterý 5. prosince od 12:00 do 21:00 hodin, kdy Klubová karta Standard bude za 250,- Kč (místo aktuálních 299,- Kč) a Klubová karta Kombi bude za 399,- Kč (místo aktuálních 459,- Kč).

„Několik ročníků festivalu Votvírák bylo vyprodáno, zajistěte si letos svoje klubové karty včas. Není lepší příležitost než je darovat k vánocům za zvýhodněné ceny.” Radí pořadatelé.

Klubové karty jsou k dispozici prostřednictvím webu votvirak.cz (v sekci vstup na festival) nebo v předprodejní síti společnosti Ticketstream.