Jdi na obsah Jdi na menu

Američan Active Child zavítá poprvé do Prahy!

14. 8. 2013

Live: Active Child

Datum: 17.10.2013          Místo: Chapeau Rouge, Praha

activechild-2013.jpgActive Child (foto - zdroj: Fource Entertainment)

Americký DJ Pat Grossi vystupující pod uměleckým jménem ACTIVE CHILD vystoupí v České republice vůbec poprvé 17. října v pražském klubu Chapeau Rouge.

“Tvorba Active Child je příjemný, inovativní mix elektronické hudby, dreampopu a new wave. Moc se těšíme, že v Praze představí svoji hudbu, která je opravdu nadčasová a skvěle se poslouchá!” řekl jeden ze zástupců pořádající agentury Fource Entertainment.

Active Child se těší velkému vzrůstu popularity - zajímá se o něj mnoho hudebních kritiků, vystoupil jako předskokan francouzské elektronicko-popové kapely M83 nebo také oblíbeného britského zpěváka Jamese Blakea, a nedávno vytvořil velmi úspěšnou cover-verzi skladby "Hanging on" od britské populární zpěvačky Ellie Goulding.

23. srpna vydává Active Child své debutové album "You are all I see", které je dle jeho vlastních slov jakýmsi mostem pro spojení jeho samého s posluchači - zpívá o sobě a o nich, o radostných i nevydařených znovuobjevených láskách, bojích s monogamií, s identitou. Zvuk alba, kromě toho, že je temnější, než DJ zamýšlel, je citelně ovlivněn zvukem osmdesátých let, ať už drsnějšími rytmy či hiphopem a r’n’b.

Nepropásněte první koncert Active Child v České republice a pořiďte si vstupenky již teď, k dostání jsou v předprodejní síti Ticketpro.

FB event: https://www.facebook.com/events/489784371116631/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář