Jdi na obsah Jdi na menu

Američtí Band Of Horses navštíví Českou republiku!

20. 7. 2016

Live: Band Of Horses          

Datum: 02.03.2017                     Místo: Lucerna Music Bar, Praha

band-of-horses-2017.jpgBand Of Horses (foto - zdroj: Fource Entertainment)

Americká indie rocková kapela Band Of Horses vystoupí v Praze. Svůj první koncert u nás odehraje 2. března v Lucerna Music Baru. Vedle starší tvorby představí i nejnovější dlouho očekávané album „Why Are You OK”.

Pětice ze Seattlu stihla za dvanáct let své existence vydat hned pět alb. Třetí z nich - „Infinite Arms” - bylo v roce 2010 nominováno na Grammy. Čtvrté s názvem „Mirage Rock” produkoval legendární Glyn Johns, známý díky spolupráci s hvězdami The Who, Eagles, Faces a dalšími. V čele s frontmanem Benem Bridwellem vystupovali Band Of Horses po boku velikánů, jako je Neil Young nebo Pearl Jam.

V červnu letošního roku vydali album „Why Are You OK”, na které fanoušci čekali dlouhé čtyři roky. „Pracuju v noci a ráno děti vezu do školy,” popsal vznik Ben Bridwell. Desku produkoval Jason Lytle z kapely Grandaddy, role výkonného producenta se chopil Rick Rubin, který spolupracoval třeba s Red Hot Chilli Peppers nebo Justinem Timberlakem.

Vstupenky na pražský koncert Band Of Horses jsou k dispozici na webech fource.cz a musicbar.cz nebo v sítích GoOut.cz a Ticketpro za 690,- Kč.