Jdi na obsah Jdi na menu

Američtí rapoví rockeři Hollywood Undead přijedou do Prahy!

19. 6. 2014

Live: Hollywood Undead          

Datum: 18.11.2014                                                             Místo: Roxy, Praha

hollywood-undead-2014.jpgHollywood Undead (foto - zdroj: Fource Entertainment)

Skvělá zpráva pro fanoušky tvrdých rockových kytar! Americká rap-rocková formace Hollywood Undead se v úterý 18. listopadu představí pražskému publiku. Skupina, jejíž členové zásadně vystupují v maskách připomínajících hokejové dresy a ke komunikaci používají výhradně přezdívky, přijede v rámci světového turné i do klubu Roxy.

Hollywood Undead vznikli v roce 2005 v Los Angeles poté, co frontman J-Dog a dnes již bývalý člen Deuce nahráli debutový singl "The Kids" na MySpace, ze kterého se takřka přes noc stal internetový hit. Větších úspěchů se ale dočkali až s albem "Swan Songs" z roku 2008 - to se dokonce umístilo na 22. místě americké TOP 200. Následovalo turné s tehdy ještě neobjeveným producentem, jež si říkal Skrillex - a dohromady se nazývali Sonny and the Blood Monkeys.

Další dvě alba, "American Tragedy" z roku 2011 a "Notes from the Underground" vydané loni, již byly ve znamení vyprodaných stadiónů, hitovek jako "We Are" nebo "Hear Me Now" a miliónů shlédnutých videí na internetu. Neunikli ani srovnání s takovými matadory jako jsou Linkin Park nebo Black Sabbath.

Přijďte si poslechnout temné melodie a výmluvné texty losangeleských rockerů Hollywood Undead v úterý 18. listopadu do pražského klubu Roxy.

Vstupenky v ceně 495,- Kč + poplatky jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketpro nebo Facebooku Fource Entertainment.

Související:

Koncert Hollywood Undead se přesouvá do Velkého sálu Lucerny!