Jdi na obsah Jdi na menu

Archive oslaví své čtvrtstoletí na turné, vystoupí i v Praze!

1. 2. 2019

Live: Archive             

Datum: 28.10.2019                                     Místo: Palác Akropolis, Praha

archive.jpgArchive (foto - zdroj: facebook.com)

Britská skupina Archive slaví neuvěřitelných pětadvacet let své činnosti, která zahrnuje dvanáct studiových alb, neustále se proměňujících, co se týče zvuku i jejich vize. Hudba Archive dodnes zůstává svěží a dynamická.

U příležitosti pětadvacátého výročí vzniku Archive vydávají „25”, deluxe box set se 43 skladbami na šesti vinylech (nebo čtyřech CD), osmi písničkovými novinkami včetně prvního singlu z kolekce „Remains Of Nothing”, společného díla s Band Of Skulls ze Southamptonu. Vinylový box set také obsahuje desetipalcové EP a exkluzivní sedmipalcový singl (spolupráce se Stevem Masonem z Beta Band), plus 160 stránkovou knihu s novými rozhovory se současnými i bývalými členy kapely a fotografiemi ze soukromých sbírek Archive.

Dosud poslední album „The False Foundation” (2016) je temná a syrovější nahrávka zabývající se „kulty, falešnými proroky a komunitami postavenými na písku”.

Darius Keeler říká: „Jsem hrdý na to, co jsme dokázali za ta léta jako kolektiv, a těším se, jak to v roce 2019 oslavíme. Všechno se to týká jen muziky!”

Pětadvacetileté výročí budou Archive slavit především na turné, v jehož rámci zavítají 28. října do pražského Paláce Akropolis. Vstupenky jsou k dispozici za 690,- Kč + poplatky v sítích Ticketmaster a GoOut.cz. Na místě v den koncertu budou lístky za 790,- Kč.