Jdi na obsah Jdi na menu

Avril Lavigne zavítá na jaře do České republiky!

16. 12. 2019

Live: Avril Lavigne 

Datum: 23.03.2020               Místo: Tipsport Arena, Praha

avril-lavigne.jpgAvril Lavigne (foto - zdroj: livenation.cz)

Avril Lavigne oznámila pokračování „Head Above Water World Tour”. Dlouho očekávaná koncertní šňůra kanadské zpěvačky odstartuje na jaře a konečně ji zavede i do Evropy. Vše vypukne 16. března v Miláně a následovat bude například Amsterdam, Paříž, Berlín nebo Praha.

K završení dojde 2. dubna vystoupením v Manchesteru, odkud se pětatřicetiletá umělkyně, která má na kontě i osm nominací na prestižní cenu Grammy, přesune do Číny a Japonska. Mezi tamějšími zastávkami nebude chybět Šanghaj nebo Tokio.

„Na Head Above Water World Tour po Severní Americe jsme prožili ty nejkrásnější chvíle. Nemohu uvěřit, jak rychle to celé uteklo. Vidět každou noc všechny ty tváře a cítit vaši energii bylo přesně to, co jsem potřebovala. Opravdu se mi moc stýskalo po tom být na pódiu a zpívat s vámi, byla jsem šťastná! S o to větším nadšením mohu říci, že příští rok bude turné pokračovat v Evropě, Japonsku a Číně,” nechala se slyšet Avril Lavigne.

Avril Lavigne letos vyjela koncertovat po dlouhých pěti letech u příležitosti vydání alba „Head Above Water”, které zabodovalo napříč hitparádami po celém světě. Nedávno absolvovala patnáct vystoupení po Severní Americe, během nichž publikum zcela uchvátila.

Dodejme, že 60,- Kč z každé prodané vstupenky bude věnováno na konto nadace The Avril Lavigne Foundation, která podporuje pacienty s lymskou boreliózou, vážným onemocněním či zdravotním postižením. Prostřednictvím programů a grantů poskytuje možnosti prevence, finanční prostředky na léčbu a urychluje výzkum s cílem dát naději a změnit životy.

Koncert, během něhož Avril Lavigne zazpívá nejen největší hity dosavadní kariéry, ale nabídne i zásadní skladby z aktuální desky, se uskuteční 23. března v pražské Tipsport Areně. Vstupenky v cenovém rozmezí od 990,- Kč do 1490,- Kč jsou k dispozici v předprodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal.