Jdi na obsah Jdi na menu

Béatrice Martin představí v Praze svůj sólový projekt!

17. 6. 2022

Live: Coeur de Pirate                                  

Datum: 28.11.2022                            Místo: Palác Akropolis, Praha

cour-de-pirate.jpgCoeur de Pirate (foto - zdroj: fource.cz)

Coeur de Pirate je sólový projekt kanadské písničkářky, pianistky a aktivistky Béatrice Martin. Ta u nás poprvé vystoupí 28. listopadu v pražském Paláci Akropolis. Koncert byl kvůli epidemickým opatřením několikrát přesunut z 23. října 2020. Všechny již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je měnit.

„Nemůžu se dočkat, až se uvidíme,” vzkazuje příznivcům Coeur de Pirate.

Debutové album vydala Béatrice Martin v roce 2008 v pouhých osmnácti letech a od té doby sbírá zástupy fanoušků nejen ve frankofonních zemích. To poslední vyšlo v roce 2018 a nese název „En cas de tempête, ce jardin sera fermé”. Podle samotné umělkyně je vzkazem pro všechny, kteří se jako ona báli otevřeně mluvit o své sexualitě i velkých traumatech.

Poslední a dosud nejotevřenější deska „En cas de tempête, ce jardin sera fermé” spatřila světlo světa v roce 2018 a tematizuje zpěvaččin coming out, ke kterému se odhodlala po útocích na LGBTQ+ komunitu v americkém Orlandu, i bolestné vzpomínky na toxické vztahy.

Vstupenky za 550,- Kč (stání) a 590,- Kč (sezení) jsou k dispozici na fource.cz nebo v předprodejních sítích GoOut.cz a Ticketmaster. Koncert se uskuteční za podpory Francouzského institutu v Praze.