Jdi na obsah Jdi na menu

Britská elektro popová senzace Years & Years míří do Prahy!

6. 12. 2015

Live: Years & Years

Datum: 12.03.2016                                             Místo: Forum Karlín, Praha

years---years_2016.jpgYears & Years (foto - zdroj: facebook.com)

Years & Years, výherci ankety BBC Radio 1 Sound of 2015, se představí 12. března v pražském Foru Karlín.

Years & Years začali jako pětičlenná kapela před pěti lety. Uspět se jim však povedlo až jako triu. Díky prvním singlům „I wish I knew”, „Traps” a „Real” se proslavili především mezi neúnavnými hledači všeho nového. Až singl „Take Shelter” je katapultoval na první místo na iTunes UK Singles Chart. Následující nahrávka „Desire” průlom definitivně zpečetila.

Velké naděje vkládané do debutového alba se zrcadlí ve výhře v prestižní anketě Sound of 2015. Years & Years by podle ní měli být právě tou kapelou, která je nositelem nejnovějších trendů a uspěje. Netřeba jmenovat předchozí výherce jako Adele, Sama Smithe, Ellie Goulding a další. Desátého června konečně nadešel den vydání tolik očekávaného debutu „Communion”, který okamžitě zamířil na první příčku v prodejích. O jeho kvalitách hovoří nespočet recenzí renomovaných médií, jako je například Pitchfork, The Independent, The Guardian, Billboard nebo All Music.

Jedna z nejžhavějších kapel dneška, Years & Years, vystoupí 12. března v pražském Foru Karlín. Přijďte ochutnat to nejlepší ze současného elektro popu s ohromným příslibem do budoucna.

Vstupenky na pražský koncert Years & Years jsou k dispozici v sítích GoOut.cz a Ticketpro za 790,- Kč.