Jdi na obsah Jdi na menu

Chinaski zveřejnili videoklip k písni Hlavolam a v únoru oslaví dvacetiny v pražské O2 Areně!

15. 1. 2014

Live: Chinaski

Datum: 06.02.2014        Místo: O2 Arena, Praha

69_chinaski.jpgChinaski (foto: Angelika Špicarová)

Chinaski budou slavit dvacetiny! Speciální „narozeninový“ koncert se bude konat v pražské O2 Areně a bude jako jediný v celé České republice. 

Jedna z nejpopulárnějších skupin současnosti, skupina Chinaski bude slavit 20 let své existence. Místem jejich narozeninových oslav se stane pražská O2 Arena, kde ve čtvrtek 6. února představí své největší hity. Fanoušky bude čekat skvělý a nezapomenutelný koncert se speciálně sestaveným repertoárem a scénou.

52_chinaski.jpgChinaski (foto: Angelika Špicarová) 

Kapela prozradila: „Denně drhneme ve zkušebně nový songy a děkujeme múzám, že při nás stojí!".

Aby čekání na 6. února ubíhalo rychleji, přicházejí Chinaski se zbrusu novou písní nazvanou "Hlavolam". U jejího vzniku ve studiu Sono stál anglický producent Greg Haver (Manic Street Preachers, Mel C, Bullet For My Valentine), posléze v Británii smíchal Clint Murphy a finální mastering proběhl ve slavném studiu Sterling v New Yorku. Skladbu najdete na jejich posledním CD "Best Of 20 let v síti" (po několik měsíců jedno z nejžádanějších alb na trhu) a kapela k ní pořídila rovnou i videoklip v režii Jaroslava Kašíka. Natáčel se v Londýně, Brightonu a v Praze, kde se k Chinaski přidala i Miss World 2006 Taťána Kuchařová. „Byli jsme příjemně překvapení, jak Taťána výborně zvládla svou hereckou roli v klipu“, řekl kapelník Chinaski František Táborský.


 
Koncert kapely Chinaski je dalším z řady, které pořádá Bestsport Arena, vlastník a provozovatel O2 Areny. „U všech narozeninových party tuzemských kapel a interpretů, které si posluchači v poslední době užili v O2 Areně, si člověk uvědomí, jak čas letí. Jinak by mě asi ani nenapadlo, že skupině Chinaski už je dvacet. Ale na druhou stranu, co to je 20 let...? Těším se na narozeninovou náladu, na show se vším všudy, na zaplněné hlediště, na bouřící diváky. Zkrátka na skvělý zážitek“, dodal Richard Benýšek, předseda dozorčí rady Bestsport Arena.


 
Skupina Chinaski se na všechny těší 6. února 2014 v pražské O2 Areně. Veškeré pravidelně aktualizované informace jsou dostupné na adresách.
www.chinaski.cz a http://www.facebook.com/chinaskipage.

Zbývají poslední desítky vstupenek! Jsou v prodeji od 390,- Kč do 590,- Kč v síti SazkaTicket a zároveň i v kamenných obchodech a stáncích s terminály SAZKA Sázková kancelář, a.s.