Jdi na obsah Jdi na menu

Dan Bárta vyrazí se skupinou Alice na výjimečné turné!

21. 11. 2015

Live: Dan Bárta & Alice 

Datum: 22.01.2016                      Místo: Sportovní hala Euronics, Zlín

alice_2016.jpgDan Bárta & Alice (foto - zdroj: ticketpro.cz)

Jedna z nejzásadnějších českých rockových kapel 90. let Alice se vydá začátkem roku 2016 na turné v původní sestavě s Danem Bártou. Neopakovatelná vzpomínková série s názvem „100/4 TOUR” je oslavou 25. výročí vzniku skupiny.

Původem plzeňská formace Alice, která se do širokého povědomí zapsala již v roce 1991, kdy doprovázela v rámci „In the Sky Tour” skupinu Lucie, bude nyní k vidění v původním složení! Zažijte jedinečnou hudební atmosféru a odneste si nevšední zážitek z hudby na koncertě, který se odehraje v pátek 22. ledna ve Sportovní hale Euronics ve Zlíně!

Zahájení tohoto zcela výjimečného turné proběhne 21. ledna ostravským koncertem. Následovat bude Zlín, Krnov, České Budějovice, Pardubice, Olomouc, Brno, Ústí nad Orlicí, Praha, Mladá Boleslav a Jablonec nad Nisou. Muzikanti (Dan Bárta – zpěv, Lumír Václavík – sólová kytara, Martin Střeska – kytara, Zdeny Podskalský – baskytara a Jiří Mikeš Milý – bicí) během vystoupení představí průřez vydanými alby „Yeah!”, „Ústa hromů” a „Alice”. Fanoušci si budou moci naživo opět vychutnat hity jako „Ani náhodou”, „Ráj se mnou nehledej”, „A to tě trochu bolí” a mnoho dalších.

„Klidně se to mohlo jmenovat sentiment tour, o ten jde především. Aby někdo nepropadal dojmům nebo ho nenapadaly všetečné otázky, naši fanoušci z těch dob už mají odrostlé děti, přišel čas se znovu setkat. O žádnou resuscitaci se tedy nejedná, jen o setkání po letech. A pětadvacet let od skoku do kalných vod českého šoubyzu je pro mne osobně velmi dobrý důvod. Do ledna mi trochu i poporostou vlasy,” dodává Dan Bárta.

Vstupenky na zlínský koncert Dana Bárty se skupinou Alice jsou k dispozici v síti Ticketpro za 250,- Kč.