Jdi na obsah Jdi na menu

DJ Wich a spol vyprodali velkou Lucernu, přidávají další koncert!

6. 10. 2014

Live: DJ Wich X Champion Sound

Datum: 29.10.2014                                                 Místo: Lucerna-Velký sál, Praha

djwitch2014.jpg

DJ Wich a kapela Champion Sound to dokázali. Zvedli rukavici v podobě výzvy jménem Velký sál Lucerna. Vysnili si, že jí snad naplní. A? A skutečnost je ještě lepší, než odvážné snění. Po 4 týdnech hlásí vyprodáno. Mají hotovo? Nikoliv. Přidávají. Hosty a pro obrovský zájem na středu 29. října i celej další koncert.

Bylo to velký a bylo to rychlý. Byla to velká výzva, lajsnout si koncert ve Velkém sále Lucerna. Ne, že ne. Ne že by se to už někomu nepovedlo. Ono totiž asi není úplně náhoda nebo nedopatření, že to dosud nikdo z hiphopových ikon ani nezkusil. Byl to skok do neznámých vod. Ale teď už je jasné, že když se s tím neserete a skočíte tam poctivej kufr, můžete taky poslat velice solidní vlnu.

Vyprodat velkou Lucernu za měsíc. Vyprodat jí rychleji, než stihnete dokončit finální seznam hostů a vizuál, to je vážně celkem metal. Díky moc. Že bysme se teď na vás za odměnu vyprdli a za ten obří support vás tolik nechali doma a měli klid a jistotu? To ne. Jdem do toho znovu.

Chvilku to trvalo domluvit. A třeba takový Separ bohužel ve středu nemůže, ale zase bude Dara Rolins a celkově jsme oproti původnímu plánu přidali ještě Ega a Refewa, šetřit vás ani na vás rozhodně nehodláme… Oba dny bude v Lucerna Music Baru i popůlnoční afterparty. Začínáme od nuly a jdeme do toho znovu naplno. Najde se další velká parta lidí, co chce tenhle grandiózní milník v historii domácích rapových koncertů zažít? My věříme, že jo.

Vidíme se ve středu 29. října a ve čtvrtek 30. října a oslavíme to společně jak zvonky štěstí.

Golden Touch Boombox

DJ WICH X CHAMPION SOUND faturink

Rytmus, Majk Spirit, Vladimir 518, Ego, Orion, Separ, Indy, Dara Rolins, Paulie Garand, La4, Boy Wonder, Martin Svátek, PIO Squad, Vec, Zverina, Elpe, Supa, Delik, Rasco, Refew

Speciální hosté: Laci Strike & SDA, Marimba Live Drums

Support / afterparty (Lucerna Music Bar): DJ Maztah & DJ Australan

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal za 320,- Kč.

dj_wich_champion_sound_2014_plakat.jpg

Související:

Golden Touch Boombox - DJ Wich X Champion Sound v Lucerně!