Jdi na obsah Jdi na menu

Do Prahy připluje v rytmu reggae americká formace SOJA!

30. 6. 2014

Live: SOJA 

Datum: 05.10.2014                                 Místo: Lucerna Music Bar, Praha

soja2014.jpgSOJA (foto - zdroj: musicbar.cz)

Gambrinus Excelent a Fource Entertainment přináší úžasnou show plnou houpavých rytmů a bezstarostných melodií, která do Prahy připluje v rytmu reggae pod taktovkou skupiny SOJA. Koncert osmičlenné formace, která patří mezi špičky tohoto žánru, se odehraje v rámci série Excelent Jukebox v neděli 5. října v Lucerna Music Baru.

Kapela SOJA (zkratka pro “Soldiers of Jah Army”) vznikla v roce 2006 poté, co se frontman Jacob Hemphill odstěhoval po letech z liberijské Monrovie, kde jeho otec působil jako zástupce Mezinárodního měnového fondu. Když nastoupil do školy v americké Virginii, okamžitě se spřátelil s pozdějším baskytaristou SOJA, Bobby Leem. Díky společné vášni pro africké kořeny, hip hop a samozřejmě reggae se rozhodli vydat na uměleckou dráhu a než stihli vystudovat vysokou, přidali se k nim i další členové - Ryan Berty, Kenneth Brownell a Patrick O'Shea.

Společně pak tito pohodáři vydali celkem 5 desek a s každým turné získávají víc a víc fanoušků. Mezi ty nejúspěšnější patří klasiky jako "Soldiers of Jah Army" nebo "Born in Babylon", poslední "Strength to Survive" vyšlo v roce 2012. Jejich videa zhlédlo přes 40 miliónů lidí, Facebook má na 3 milióny oddaných příznivců.

Nadchnout své fanoušky v Praze mohou už na podzim tohoto roku, kdy kapela vyráží na evropské turné. Nenechte si ujít tuhle naprosto pohodovou show, která se koná v rámci série Excelent Jukebox v neděli 5. října v Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 490,- Kč jsou k dispozici na pokladně Lucerna Music Baru a v předprodejní síti Ticketpro.

FB event