Jdi na obsah Jdi na menu

Do Prahy zavítá Tim Vantol se svou kytarou!

21. 6. 2015

Live:  Tim Vantol

Datum: 07.10.2015                 Místo: Klub Buben, Praha

timvantol2015.jpgTim Vantol (foto - zdroj: GoOut.cz)

Slunným obdobím si dokážete projít sami, na tom není nic těžkého. Kdo Vás ale provleče mizérií a bídou šedých dnů zpět na světlo? Od toho tu máme muzikanty, jako je Tim Vantol.

Tenhle nizozemský písničkář si prošel několika hardcore-punkovými kapelami, aby nakonec zjistil, že nejlíp mu je, když zabalí jen akustickou kytaru a vyrazí do světa sám.

V roce 2009 mu vyšlo první album „Road Sweet Road” a od té doby je vlastně doma všude. Víc jak 150 vystoupení ročně z něj udělalo ostříleného hudebníka, který je schopný fantasticky odehrát velké festivaly, stejně jako malé kluby a dokonce i bytové koncerty. Který je stejně silný s doprovodnou kapelou, jako jen sám s kytarou. Protože podstata tkví ve Vantolových písničkách samotných. V písničkách, ze kterých cítíte prach cest, a je jedno, jestli jdete pěšky, nebo se vezete v ojetině s rozbitým zrcátkem. Ze kterých cítíte kocovinu po včerejších levných pivech, stejně jako z prvotřídní whiskey. Písničky jako obklady na zlomená srdce s nadějí v lepší zítřek. Ale i s vědomím, že vždycky může být hůř.

Loni v pražském Crossu folk-punker Tim Vantol představil svou poslední desku „If We Go Down, We Will Go Together” a pro všechny přítomné se stal koncert nezapomenutelným zážitkem. A slib, že se Vantol do Prahy co nejdřív vrátí, nezůstal nesplněn. Zahraje totiž 7. října v pražském klubu Buben v Myslíkově ulici. A jestli půjdeme ke dnu, půjdeme společně.

Vstupenky za 180,- Kč + poplatky jsou k zakoupení na GoOut.cz. Na místě v den koncertu budou lístky za 200,- Kč.

Předprodej: https://goout.cz/cs/listky/tim-vantol/dnf/