Jdi na obsah Jdi na menu

Dub Inc představí v Praze novou desku Paradise!

26. 4. 2014

Live: Dub Inc                     

Datum: 08.05.2014              Místo: Lucerna Music Bar, Praha

dubinc_2014.jpgDub Inc (foto - zdroj: ticketpro.cz)

Ve čtvrtek 8. května oslavíme konec druhé světové války s francouzskou kapelou Dub Inc, která do Prahy přijede s novým albem "Paradise". Deska už rotuje v playlistech po celé Evropě. Kdo jste jí ještě neslyšeli, vřele doporučujeme! Dub Inc, parta ze Saint-Etienne, která vznikla v roce 1997, opět dokazuje, že patří do první ligy evropského reggae a recenzenti alba si většinou nevystačí s počtem hvězdiček, které mají k dispozici. Deska je opět nazpívaná ve francouzštině, angličtině i arabštině. Nechybí jí roots & culture riddimy, ani orientální a africké vlivy, které jejich muziku v napjatém ovzduší multikulturní společnosti jižní Francie posouvají do dalších rozměrů. Za pozornost rozhodně stojí nejen energie kapely, která naživo oslavuje život a doslova boří hranice mezi lidmi, ale také trefné sociální komentáře o životě v současné nejisté době.

Na albu "Paradise", které vyšlo v říjnu 2013, najdete i několik zajímavých hostů. V Německu žijící jamajský deejay Skarra Mucci se položil do hitu "They Want", Jah Mason se přidal k songu "Only Love" a v neposlední řadě tu je francouzsky nazpívaný kousek "Enfants des Ghettos" (děti z ghett), kde hostují Alif Naaba a Meta Dia, kterého můžete znát jako frontmana výborného projektu Meta & Cornerstones. Udělejte si 8. května čas a nenechte si ujít špičku evropského reggae v Praze.

Vstupenky v předprodeji pořídíte nejlevněji bez poplatku na pokladně Lucerna Music Baru za 450,- Kč. Dále pohodlně přímo na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatek prodejce. Na místě v den koncertu stojí lístek 550,- Kč.