Jdi na obsah Jdi na menu

Eats Everything zahájí v Roxy novou klubovou sezónu!

4. 8. 2015

Live: Eats Everything          

Datum: 11.09.2015                                                Místo: Roxy, Praha

eats_everything_2015.jpgEats Everything (foto - zdroj: roxy.cz)

Už 11. září začne v pražském Roxy nová klubová sezóna. A hned zkraje je nasazena laťka hodně vysoko. Chcete ty nejčerstvější tunes a máte je mít! Přijede v současnosti jeden z nejžádanějších britských hudebníků Eats Everything.

Eats Everything aka Daniel Pearce se objevil na scéně v roce 2011 s debutovým singlem „Entrance Song” vydaném pod známým labelem Catz N Dogz Pets. Okamžitě si získal pozornost Setha Troxlera, Carla Coxe a Jamieho Jonese. Následovaly další dunící bomby „The Size” a „Trick Trac”.

Hned za prvních dvanáct měsíců vyletěl Daniel raketově vzhůru. Získal titul DJ Magazinu „Best British DJ” a stal se zatím jediným umělcem, kterému se podařilo za jeden rok vydat dva BBC Radio 1 Essential Mixy. Jestli jste v roce 2013 přeslechli jeho remix tracku „Ruff Stuff”, pravděpodobně jste nevystrčili paty z domu.

Nezabere dlouho poznat, co za vším tím úspěchem stojí. Je to láska na první poslech, skvělé beaty co vibrují v rytmu precizně kontrolované basy. Je to zvuk ovlivněný britskou taneční scénou, který Eats Everything dokonale ovládá v nezapomenutelných setech.

Daniel nepolevuje a v roce 2015 už vydal dvě CD a zúčastnil se dalšího Boiler Roomu. Z Coachelly, Ultra Music Festivalu, klubů Space Ibiza nebo Amnesia přijíždí poprvé do Prahy, 11. září držíme prst na tepu současné dance music. Vy u toho můžete být s námi a postarat se o to, že nová klubová sezóna bude posunovat laťku už jen výš a výš.

Vstupenky jsou k dispozici za 320,- Kč + poplatky v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal.

Web: roxy.cz