Jdi na obsah Jdi na menu

Holandský DJ a producent Headhunterz zavítá do Prahy!

5. 3. 2015

Live: Headhunterz

Datum: 24.04.2015                                         Místo: Storm Club, Praha

headhunters2015.jpg

Heady je zpátky! Absolutní špička hardstyle, holandský DJ a producent Headhunterz, se vrací do Prahy. Svůj set odehraje 24. dubna ve Storm Clubu.

Je mu 29 let a patří mezi nejlepší DJs na světové hard dance scéně. Willem Rebergen alias Headhunterz zažil skutečně raketový vzestup a co je důležitější, na vrcholu se už pěkně dlouho drží. Zahrál si na festivalech jako je Coachella nebo Tomorrowland a v rodném Holandsku vystupuje ve vyprodaných sportovních halách. V minulosti spolupracoval například se Skrillexem, Hardwellem nebo Oliverem Heldensem. Ne náhodou ho respektovaný časopis DJ MAG zařadil na 11. příčku žebříčku TOP 100 DJs.

Od roku 2011 Headhunterz provozuje oblíbený podcast HARD with STYLE a aby toho nebylo málo, založil i stejnojmenný label, který podporuje začínající umělce. Za svou více než desetiletou kariéru vydal nespočet špičkových mixů. Za všechny můžeme zmínit třeba „Scantraxx Rootz” nebo „Project One” tvořený producentem Wildstylez. Pecka „Colors” ft. Tatu okamžitě vyskočila na přední pozice hitparád a získala dokonce zlatou desku.

Nejčerstvější počin s názvem „Once Again” spatřil světlo světa teprve v únoru letošního roku. Nutno podotknout, že některé fanoušky může nový track trochu překvapit. Přestože má všechny atributy hardstylu, není tak surový jako Headhunterzovy minulé tracky. Naopak se namísto hard dance pohybuje na hranici hard electro housu. Stačí si ale poslechnout prvních pár vteřin a staronového Headyho si zamilujete. Ostatně, přijďte se přesvědčit sami. Headhunterz a show plná strhující energie už 24. dubna ve Stormu.

První vlna vstupenek za 290,- Kč je k dispozici prostřednictvím sítí GoOut, Ticketpro a Ticketportal. Po vyprodání levnějších vstupenek bude možno lístek pořídit v hodnotě 390,- Kč.

Pořadatel: www.fource.cz