Jdi na obsah Jdi na menu

Holandští Kensington zavítají premiérově do Prahy!

2. 12. 2014

Live: Kensington

Datum: 28.01.2015                                  Místo: Rock Café, Praha

kensington2015.jpgKensington (foto - zdroj: fource.cz)

Do pražského klubu Rock Café přijede 28. ledna kapela, která má anglický název, anglický zvuk i anglický vzhled avšak její členové anglické pasy nemají. Holandští Kensington se představí poprvé v Praze!

Kensington ale nejsou žádní začátečníci. Mají na kontě už 3 alba, z nichž to poslední „Rivals” vyšlo letos a slaví ohromný úspěch nejen v jejich domovském Holandsku, ale po celé Evropě. Na hlavních hudebních evropských festivalech jsou už stálými hosty – Sziget, Pinkpop, EXIT nebo Lowlands a se svou pohodovou hudbou a skvělým vystupováním jsou odměňováni nadšenými reakcemi a potleskem fanoušků.

Není náhodou, že jsou džiteli MTV Award. Kensington do Prahy přivážejí své poslední, v pořadí třetí studiové album s názvem „Rivals”, které je dalším krokem ve vývoji kapely. Hned první song „Streets” vás strhne svým refrénem, který přímo vybízí k tomu přidat se a začít zpívat společně s Kensington.

Zpěvák Eloi Youssef k tomu říká: „Chtěli jsme udělat něco extra, jít o ten kousek dál než všichni ostatní. Věděli jsme přesně co chceme, a nevzdali jsme se, dokud jsme toho nedosáhli.“ I proto kapela spolupracovala s vítězem Grammy Tomem Lord-Algem, který si vzal na starosti mix desky.

Tom Lord-Alge má na svědomí zvuk takových legend jako Rolling Stones, The Cure nebo No Doubt. Kensington jsou jedním z největších příslibů evropské kytarové scény. Přijďte se o tom přesvědčit 28. ledna do pražského Rock Café.

Vstupenky na koncert skupiny Kensington jsou k dostání v předprodejních sítích GoOut a Ticketpro za 390,- Kč.

Pořadatel: www.fource.cz