Jdi na obsah Jdi na menu

Hudební génius Trentemøller vystoupí se svou live show v Praze!

28. 6. 2014

Live: Trentemøller          

Datum: 02.10.2014                                                              Místo: Roxy, Praha

trentemoller2014.jpgTrentemøller (foto - zdroj: PR)

Dánský multižánrový génius, světově uznávaný multiinstrumentalista a progresivní producent Trentemøller zavítá se svou kapelou 2. října do pražského klubu Roxy. Kombinace našláplého indie a špičkové elektroniky, to je poznávací znamení Trentemøller Live show. Ve spojení s unikátní vizuální podívanou nás čeká hudební zážitek z kategorie nezapomenutelných. 

Anders Trentemøller prošel za svou dvacetiletou kariéru mnoha polohami od indie, post punku, elektroniky, kraut rocku až po současný sound kombinující vše zmíněné mimo jakékoliv škatulky. Nejen 3 studiová alba, ale také obrovské množství remixů pro umělce jako Franz Ferdinand, Royksopp nebo Moby vynesli Anderse mezi producentskou elitu napříč žánry a postupně tak dosáhl na prestižní hudební ocenění včetně nominace na Grammy v roce 2010.

Trentemøller live je projekt pětičlenné kapely (kytary, bicí, basa a Andres na klávesy) doplněné o vokalistky a skvělou vizuální a světelnou show dokreslující atmosféru vystoupení několikrát nominovaného na Live Show of The Year. Máme před sebou horkého kandidáta na klubový koncert podzimu! Byla by chyba nebýt u toho.

Vstupenky za 590,- Kč + poplatky jsou k dispozici v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal. V cafe NoD za zvýhodněnou cenu 600,- Kč.

Web: http://www.roxy.cz/