Jdi na obsah Jdi na menu

Indie rocková partička Klangstof se představí v Praze!

13. 10. 2017

Live: Klangstof        

Datum: 01.12.2017                               Místo: Chapeau Rouge, Praha

klangstof_2017.jpgKlangstof (foto - zdroj: fource.cz)

Klangstof zavítají premiérově do Prahy. První nizozemská kapela, která si kdy zahrála na festivalu Coachella, vystoupí 1. prosince v Chapeau Rouge.

Koen Van De Wardt začal skládat hudbu ve čtrnácti letech. Poté, co se s rodiči přestěhoval z Nizozemska na samotu do severního Norska. „Můj život byl rozsápán na kousíčky a já začínal úplně od nuly. Musel jsem se naučit jiný jazyk a nastartovat nový život.” popisuje svou zkušenost. Po návratu do Amsterdamu vydal debutové album „Close Eyes To Exit” pod jménem Klangstof. Skupina už svým názvem prozrazuje hlavní motivy Koenovy tvorby – odcizení, snahu nalézt své místo a když se to nepovede, vytvořit si svět sám pro sebe. Odtažitě proklamované texty jako „Nintendo is the only thing that makes me smile” doplňují chladné syntezátorové plochy. Koen o sobě říká: „Lidé očekávají velmi depresivního mladého muže a místo toho dostanou vysmátého ňoumu.”

Od koncertu v Chapeau Rouge je rozhodně co očekávat. „Klangstof jsme viděli na showcase festivalu Eurosonic a byl to jeden z těch zážitků, po kterých si řeknete wow,” tvrdí Kristýna Koreis z pořádající agentury Fource. Přijďte se v prosinci přesvědčit sami.

Vstupenky na pražské vystoupení Klangstof jsou k dispozici na fource.cz, GoOut.cz a v předprodejní síti Ticketpro za 295,- Kč.