Jdi na obsah Jdi na menu

J.A.R. se tradičně objeví 17. listopadu v pražské Lucerně!

13. 11. 2015

Live: J.A.R.

Datum: 17.11.2015                                Místo: Lucerna-Velký sál, Praha

j.a.r.2015-lucerna.jpg

Kapela J.A.R. oslaví 17. listopadu už 26. narozeniny. V den výročí Sametové revoluce tak proběhne ve Velkém sále Lucerny koncert, který je již bez nadsázky spjatý s podzimní Prahou.

Holý - Bárta - Klempíř - Viktořík - Chyška - Balzar - Zbořil - Kaspar - Kop - Jelínek. Zkrátka opět v nezměněné sestavě, s největšími hity na setlistu a s energií, která vás dobije až do Vánoc. Jaři v současné době pilně pracují na nové desce, která vyjde příští rok, a kdo ví, třeba z ní dají i něco málo ochutnat.

Oto Klempíř k tomu dodává: „Slovo J.A.R. je mnoha lidmi vnímáno jako něco velmi záhadného, protože ani po desetiletích existence ještě nikdo nepřišel na kloub tomu, o co této kapele vlastně jde - chce publikum pobavit, poučit, zesměšnit, nebo mu jenom zahrát?! Podzimní tour J.A.R. vám totiž chce srozumitelně vysvětlit, co to znamená myslet jarovsky, jak to vzniká, čím se to odlišuje od běžného myšlení a jestli je možné hrát dadaistický funk. Zkrátka, nikdo nesmí odejít nepoučen! Všichni členové kapely jsou napnuti k prasknutí, zda se jim to povede. Á propos, výše IQ publika ani hudebníků není nijak limitována.”

Vstupenky za 435,- Kč jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketpro, tak rozhodně neváhejte s koupí. Ostatně v minulosti se již několikrát ukázalo, že čekat na poslední chvíli se v případě koncertu J.A.R. nevyplácí.