Jdi na obsah Jdi na menu

Jethro Tull oslaví padesáté výročí existence na zámku Sychrov!

31. 5. 2018

Live: Jethro Tull

Datum: 16.06.2018                                                Místo: Státní zámek Sychrov

jethro-tull_2018.jpgJethro Tull (foto: Travis Latam)

V letošním roce slaví skupina Jethro Tull padesát let své existence. K oslavě zlatého výročí pořádá Ian Anderson světové turné nazvané „50 Years Of Jethro Tull”. Jednou z jeho zastávek bude i Česká republika a magické prostředí Státního zámku Sychrov, kde se koncert uskuteční 16. června od 19:00 hod.

Jethro Tull patří k nejprodávanějším kapelám progresivní rockové hudby všech dob a jejich práce zahrnuje jak skladby lidové, tak bluesové, klasické nebo stylu heavy rock. Vystoupení k oslavě 50. výročí představí širokou škálu z jejich tvorby, zaměřující se i na dřívější období formace s hity z desek jako „This Was”, „Stand Up”, „Benefit”, „Aqualung”, „Thick As A Brick”, „Too Old To Rock And Roll: Too Young To Die”, „Songs From The Wood”, „Heavy Horses”, „Crest Of A Knave” a „TAAB2” z roku 2012.

Skupina Jethro Tull vznikla v roce 1968, vydala 30 studiových a živých alb, kterých se prodalo více než 60 milionů kopií po celém světě. Během padesátileté historie odehráli muzikanti přes 3000 koncertů ve více než 50 zemích světa, přičemž každý rok stihli objet přes 100 míst.

Iana Andersona v Jethro Tull doprovází David Goodier (baskytara), John O'Hara (klávesy), Florian Opahle (kytara) a Scott Hammond (bicí).

Jethro Tull se tímto koncertem zařadí mezi další významné umělce, kteří na zámku Sychrov v minulosti vystoupili, jako například Kris Kristofferson, Apocalyptica nebo Suzanne Vega.

Vstup do areálu bude umožněn od 17:30 hod. Akce je převážně k sezení s omezeným počtem míst k stání. Vstupenky od 990,- Kč do 1490,- Kč jsou k dispozici v sítích Ticketpro a Ticketportal