Jdi na obsah Jdi na menu

Kalifornské duo Hippie Sabotage se řítí do Prahy!

23. 3. 2018

Live: Hippie Sabotage                    Support: Kewu 

Datum: 28.03.2018                           Místo: Mono Fono, Praha

hippie-sabotage_2018.jpgHippie Sabotage (foto - zdroj: fource.cz)

EDM mágové Hippie Sabotage, známí svými energickými koncerty a obdivovaní dokonce i zpěvačkou Ellie Goulding, zahrají 28. března v pražském klubu Mono Fono. 

Projekt Hippie Sabotage tvoří bratři Kevin a Jeff Saurerovi. Dvojice na sebe upoutala pozornost tím, jak umí komunikovat s publikem. Jeff je za pultem a Kevin pravidelně pobíhá mezi lidmi, fotí si s nimi selfie a každým beatem si je stále více a více podmaňuje. Obecenstvo jejich otevřenost vítá a oplácí jim stejnou mincí.

Mladíci od roku 2013 vydali čtyři alba a tři EP. V roce 2014 se v hitparádě Billboard umístili na prvním místě žebříčku Next Big Sound. Další pozornosti se jim dostalo, když zremixovali tou dobou ve všech rádiích znějící hit „Habits (Stay High)” od Tove Lo, kterého si všimla Ellie Goulding a napsala o něm na svém instagramu. Song okamžitě získal obrovskou popularitu a v současné době má na Spotify téměř tři sta milionů přehrání. Na desce „Fifty Shades Of Grey Remixed” zase zremixovali píseň „One Last Night” od Vaults.

Hudba Hippie Sabotage nejsou ale jen remixy. Jejich autorská muzika se pohybuje na pomezí EDM, hip hopu, elektroniky a na poslední nahrávce „Drifter” lze dokonce zaslechnout i prvky downtempa. Většina skladeb dua má na Spotify miliony přehrání, jsou to ale především živá vystoupení, jež dělají z Hippie Sabotage kapelu, která vás nesmí minout.

Vstupenky na pražský koncert Hippie Sabotage jsou k dispozici na fource.cz, GoOut.cz a v předprodejní síti Ticketpro za 195,- Kč.