Jdi na obsah Jdi na menu

Karel Gott se opět vrací do pražské O2 Areny!

12. 8. 2014

Live: Karel Gott

Datum: 06.12.2014                    Místo: O2 Arena, Praha

karel-gott-2014.jpg

Nejúspěšnější český zpěvák všech dob se zahraničním renomé Karel Gott se po dvou letech vrací do pražské O2 Areny, kde koncertem v sobotu 6. prosince vyvrcholí jeho letošní turné po Čechách, Moravě a Slovensku.

Přijďte si s Karlem Gottem znovu dát zpátky film jeho života. Zazpívá vám nejen písně, které jste si v průběhu jeho pětapadesátileté pěvecké kariéry nejvíce oblíbili, ale i hity světové popové klasiky z alb Dotek lásky a Láska je nádhera.

V rámci koncertu zazní i několik skladeb z jeho nového alba, chystaného na letošní září. Na tomto albu s původními písněmi, psanými přímo na tělo, se podílelo několik autorů z Čech, Slovenska a Německa.

Karla Gotta na koncertě, který bude obsahovat i nejedno překvapení, doprovodí Boom!Band Jiřího Dvořáka s vokalisty Dashou, Taťánou Roskovcovou a Jiřím Březíkem.

„V letošním roce oslavujeme 10. výročí otevření arény, jako pověstná třešinka na narozeninovém dortu bude prosincový koncert Karla Gotta u příležitosti jeho 75. narozenin. Moc mne těší, že si Karel Gott pro svůj narozeninový koncert zvolil právě O2 Arenu a přál bych si, aby diváci zažili stejně výbornou atmosféru, jako při jeho posledním předvánočním koncertu v roce 2012“, uvedl ředitel O2 Areny Robert Schaffer.

Vstupenky na pražský koncert v cenách od 790,- Kč jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal. Pořadatelem koncertu Karla Gotta je Bestsport Arena, a.s., majitel a provozovatel O2 Areny, která na jaře letošního roku oslavila 10. výročí svého otevření.