Jdi na obsah Jdi na menu

Lenny Kravitz vystoupí opět v České republice!

19. 1. 2020

Live: Lenny Kravitz

Datum: 30.06.2020                      Místo: O2 Arena, Praha

021---lenny-kravitz.jpgLenny Kravitz (foto: Angelika Špicarová)

Koncerty Lennyho Kravitze jsou pověstné svou energií a stejně tomu bude i 30. června, kdy se po dvou letech vrátí do České republiky. V rámci monumentálního světového turné „Here To Love” zahraje v pražské O2 Areně.

Lenny Kravitz je považován za jednoho z prominentních hudebníků naší doby, který překračuje žánr, styl, rasu i třídu. Našel zalíbení ve vlivech rocku, funku nebo soulu šedesátých a sedmdesátých let. Během téměř třicetileté kariéry se proslavil jako talentovaný skladatel, producent a multiinstrumentalista. Vydal deset studiových alb, jichž se po celém světě prodalo přes 38 milionů kusů. Získal čtyři ceny Grammy a zároveň je držitelem rekordu jako nejčastěji oceňovaný umělec v kategorii Nejlepší mužský rockový pěvecký výkon.

Muzikantské úspěchy a jeho všestrannost mu umožnily proniknout i mimo rámec hudebního průmyslu. Lenny Kravitz se objevil v kritikou kladně přijatém filmu „Precious”, ve dvou dílech kasovního trháku „Hunger Games” nebo ve snímku „Komorník”, který režíroval Lee Daniels. Od roku 2003 se věnuje své kreativní firmě Kravitz Design Inc., jenž poskytuje obchodní a rezidenční služby v oblasti designu, vývoje produktů a značek jako jsou Rolex, Leica nebo Dom Perignon.

Vstupenky na pražský koncert Lennyho Kravitze jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal v cenovém rozmezí od 1390,- Kč do 1990,- Kč.