Jdi na obsah Jdi na menu

Logic zarapuje premiérově v České republice!

14. 1. 2016

Live: Logic          

Datum: 05.05.2016                           Místo: Roxy, Praha

logic2016.jpgLogic (foto - zdroj: Fource Entertainment)

Americký raper Logic dorazí poprvé do Prahy, a to rovnou s novým albem „The Incredible True Story”, které vydal na respektovaném labelu Def Jam. Ve čtvrtek 5. května vystoupí v klubu Roxy.

Robert Bryson Hall II. Alias Logic má za sebou ve svých 25 letech úspěšnou kariéru. Stihl vydat čtyři mixtapy, pět singlů a dvě dlouhohrající alba. Už díky mixtapům se dostal do širšího povědomí a v roce 2013 vyjel spolu s Kidem Cudim, Big Seanem a Tylerem The Creatorem na americké turné.

Debutem „Under Pressure”, který vyšel na prestižním labelu Def Jam, se vyhoupl na druhou příčku Billboard Rap Chart a cestu na samotný trůn završil svým albem „The Incredible True Story” (2015), které žebříčky opanovalo.

Logic za své hudební vzory považuje kromě raperů Jay-Z, Kayne West či Drake i hudebníky z jiných žánrových vod, např. Red Hot Chilli Peppers nebo klasiky jako je John Coltrane nebo Miles Davis. I tyto inspirační zdroje přispívají k tomu, že je Logicova hudba jasně rozpoznatelná a zapamatovatelná.

Mladý americký raper Logic vystoupí se svou show ve čtvrtek 5. května v pražském klubu Roxy. Fource tak přiveze další velké jméno současného hip hopu.

Vstupenky na pražský koncert jsou k dispozici v předprodejních sítích Ticketpro a GoOut.cz za 495,- Kč.