Jdi na obsah Jdi na menu

Lucerna Music Bar chystá open air scénu na pražském Výstavišti!

16. 6. 2020

vystaviste_2020.jpgFoto - zdroj: musicbar.cz

Na pražském Výstavišti vzniká přírodní festivalový areál, který se promění v dějiště koncertů předních českých i slovenských umělců a skupin. Pod hlavičkou Lucerna Music Bar Open Air se zde od 23. června do konce srpna představí J.A.R., Ben Cristovao, Mig 21, Tomáš Klus, Horkýže Slíže, Monkey Business, Pokáč, Queenie, N.O.H.A., BSP a další.

„Po téměř třech měsících půstu je načase vrátit hudbu do Prahy. Hudební produkce k létu neodmyslitelně patří a my jsme moc rádi, že ji můžeme lidem zprostředkovat. Tradiční klubové prostředí na léto vyměníme za sluneční paprsky a vítr ve vlasech,” říká Michal Filip z Lucerna Music Baru. „Celou sérii těchto jedinečných koncertů odstartují 23. června J.A.R., kteří v přírodním areálu na Výstavišti vystoupí hned tři večery za sebou. Koncertní triatlon si pak dají i Mig 21 a double Monkey Business. Do programu budeme postupně přidávat další zajímavá jména, celkem plánujeme čtyři desítky vystoupení,” upřesňuje Tomáš Staněk z Přehrady Festu, který společně s pražským klubem koncertní sérii pořádá.

Festivalový areál pro Lucerna Music Bar Open Air vznikne v lesoparkové části Výstaviště. Návštěvníci si budou moci kromě skvělých vystoupení užít pohodovou letní atmosféru v chill out zóně ve stínu mohutných stromů a vychutnat si bohatou nabídku jídla a pití. Pořadatelé plánují místo zpřístupnit již od brzkých podvečerních hodin. Kapacita areálu a hygienická pravidla budou přizpůsobeny aktuálně platným nařízením stanoveným ministerstvem zdravotnictví.

Vstupenky na jednotlivé koncerty jsou k dispozici na GoOut.cz a na webu musicbar.cz.