Jdi na obsah Jdi na menu

Lucky Chops předvedou v Praze, jak se boří předsudky!

25. 2. 2016

Live: Lucky Chops

Datum: 08.05.2016                          Místo: Lucerna Music Bar, Praha

lucky-chops-2016.jpgLucky Chops (foto - zdroj: luckychops.com)

Lucky Chops jsou parta kamarádů z New Yorku, která se rozhodla, že změní svět. Jak? To se přijďte přesvědčit v neděli 8. května do pražského Lucerna Music Baru.

Lucky Chops se dali dohromady na newyorské LaGuardia Arts High School. Skupinu tvoří jen tradiční dechové nástroje a bicí. S touto sestavou vyrazili do nejrušnějšího, nejenergičtějšího a nejproměnlivějšího koncertního prostoru světa – metra a ulic New Yorku. Za svůj úspěch vděčí náhodnému chodci, který jejich buskerské vystoupení natočil na telefon a video pověsil na internet. To, co přišlo poté, lze popsat jako lavinu. Z kapely se stala virální senzace s miliony fanoušků. Lucky Chops se chopili příležitosti a vyrazili na své první turné po Evropě a Americe. I to bylo úspěšné a drtivá většina koncertů byla velmi rychle vyprodána. Formace uchvátila své příznivce zejména rockovou přímostí a roztančila lépe, než kdejaké EDM.

O výjimečnosti Lucky Chops se budete moci naživo přesvědčit v neděli 8. května v Lucerna Music Baru. Ukáží vám, zač je toho trumpeta.

Vstupenky na pražský koncert Lucky Chops jsou k dispozici na webu musicbar.cz a fource.cz a v sítích GoOut.cz a Ticketpro za 490,- Kč.