Jdi na obsah Jdi na menu

Lunice zavítá v březnu poprvé do Prahy! Dubstep je mrtvej, ať žije trap!

19. 2. 2013

Live: Lunice

Datum: 04.03.2013          Místo: Lucerna Music Bar, Praha

lunice_1880-980x500.jpgLunice (foto - zdroj: ballinnn.com)

Trap Boombox

LUNICE (TNGHT, LuckyMe, Mad Decent) /CAN/

Support: ABAB & Tenten (Dada, Praha), DJ Tuco, Gruzo

04. 03. 2013, Praha, Lucerna Music Bar

lunice_.jpgUž 04. 03. Praha pozná odpověď na otázku „co to je ten trap?“ BOOMBOX je zpátky a „Don’t call it a comeback.“ Přes 5 let mejdany v Lucerně zpříjemňují klubový život ve městě věží. Když se do Prahy vezou čerstvý styly – bassline, b’more club, baile funk, grime, zef rave rap, dubstep, často se vykládaj v klubu s kulatým parketem. Tady jste prvně pařili na lidi jako Sinden, Die Antwoord, DJ Shadow, Dizzee Rascal, Boy Better Know, Toddla T, Kid Sister, DJ Feadz, Diplo, Rusko… A je tedy tak akorát na čase “na místo činu” přivézt další klubovou bombu. 04. 03. skončí temno, jarní sedmikrásku do klopy a dorazit, přijede kanadský fenomén Lunice a Praha se bude třást při poznávání co je trap!

Lunice je bez dlouhých debat jedno z nejžhavějších producentských jmen současnosti. Jak jsme na to přišli a co tak rozbublalo rtuť toho pomyslného teploměru, kterým jsme to tak bleskově naměřili? Je toho víc. Když jste mlaďas, na scéně 4 roky, ale vaše pecky a remixy vychází s razítky labelů jako je Diplův Mad Decent, XL Recordings, LuckyMe, Young Turks, Big Dada, Palms Out Sounds, Warp nebo Top Billin’ musíte mít skills, kliku nebo solidní protekci od kámošů (to už je minimálně zvýšená teplota). Jestli se jeden z nich jmenuje Hudson Mohawke a založí s vámi projekt TNGHT, který převálcuje taneční parkety roku 2012 v obdivně pobublávající padrť a mezi trubadúry, co vám s jazykem na vestě stojí u dveří a čekají na bubny, se řadí i Kanye West a aby to bylo dostatečně „ofišl“, podabuje na pódiu během vašeho hraní v NYC, tak se dost možná shodnem, že na tomhle Luniceovi asi něco bude, co (aka teploměr říká: „synku, ty úplně hoříš!“)?

No a teď když k tomu studiovému talentu přidáme ještě ten gejzír energie, co z něj tryská na pódiu. Gejzír ještě větší a divočejší, než je třeba Rusko, bude snad už nade vší pochybnost, že 04. 03. zazáří LuniceLucerně triumfálně jako hvězda jasná a všichni, kdo to přijdou zažít, trika propotit a střevíce protančit, budou mít na co vzpomínat, ne? Tenhle jedinečný koktejl beatů, basů, elektroniky a pódiového charizma se jen tak nepodává.

Nejlevnější vstupenky jsou k dostání na pokladně klubu. Lístky jsou v prodeji také v předprodejích Eventim, TicketPortal, TicketPro a TicketStream navýšené o servisní poplatek.

Předprodej Lucerna Music Bar: 250,- Kč
Cena Lucerna Music Bar na místě: 300,- Kč

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář