Jdi na obsah Jdi na menu

Maja Ivarsson a The Sounds zavítají s novým albem do Prahy!

19. 6. 2013

Live: The Sounds

Datum: 20.11.2013          Místo: Lucerna Music Bar, Praha

040---the-sounds.jpgThe Sounds (foto: Angelika Špicarová)

The Sounds jsou švédská indie rocková kapela, která vznikla v Helsingborgu v roce 1999, jejichž hudební styl je přirovnáván k hudbě novovlnných kapel, jako jsou Blondie, The Cars, the Epoxies a Missing Persons.

Jejich debutové album "Living in America" vyšlo v roce 2002, druhá deska "Dying to Say This to You" pak v roce 2006. Další - "Crossing the Rubicon", vychází v roce 2009 a čtvrtá deska "Something to Die For" v roce 2011.

015---the-sounds.jpgThe Sounds (foto: Angelika Špicarová)

Skupinu tvoří spolužáci Félix Rodríguez, Maja Ivarsson, Johan Bengtsson a Fredrik Blond. Již prvním albem vzbudili pozornost a brzy hráli po boku kapel Foo Fighters, The Strokes, Morningwood, Angels & Airwaves, +44, Mando Diao, Panic! At The Disco, No Doubt a v současnosti například Paramore.

Jejich fanoušky se staly různé celebrity - Dave Grohl, Pharrell, Quentin Tarantino, Thomas Johnson a Robin Botten, Bam Margera a jeho žena Missy Margera, David Desrosiers, Ben Khodadad a Britney Spears a koncerty The Sounds se stávaly senzací. Maja Ivarsson plní žebříčky nejžhavějších rockových zpěvaček a jejich písnička zazněla ve filmu Scream 4.

010---the-sounds.jpg

The Sounds (foto: Angelika Špicarová)  

033---the-sounds.jpg

The Sounds (foto: Angelika Špicarová)

025---the-sounds.jpg

The Sounds (foto: Angelika Špicarová)

045---the-sounds.jpg

The Sounds (foto: Angelika Špicarová)  

Celý fotoreport z loňského koncertu The Sounds v pražském Lucerna Music Baru k nahlédnutí zde:  fotak.png.jpg fotogalerie

Letos v létě vychází páté album The Sounds. Prvním singlem je "Shake, Shake, Shake" a i když album dosud nemá jméno, The Sounds oznámili na podzim turné, v jehož rámci přijedou také do Prahy. Jejich koncert se uskuteční 20. listopadu v Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 400,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream a na webu www.musicbar.cz, v pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 500,- Kč.Více info na:

www.facebook.com/thesounds
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Web klubu: http://lucerna.musicbar.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář