Jdi na obsah Jdi na menu

Nazí Švédi se vracejí – Looptroop Rockers opět táhnou na Prahu!

29. 1. 2015

Live: Looptroop Rockers    Support: 1210 Symphony (DJs Chocolatic & Diskotek)   

Datum: 23.02.2015                                                    Místo: Lucerna Music Bar, Praha

looptroop-rockers-2015.jpgLooptroop Rockers (foto - zdroj: musicbar.cz)

První jméno Boomboxu 2015 je hodně slušný! Klasika. Kult. Legenda. Proslulost lokální, s dopadem globálním a drtivým jak hala Globen. Zase? Ano, zase po čtyřech letech. S novou deskou, novou show a starou známou energií a charizma se parta Looptroop Rockers vrací jak we will, we will rock you.

Už je to tak. Zase jednou táhnou Švédi na Prahu. Zase jednou koncem února bude mejdan. Zůstává vlastně všechno. Kulisy - bude hrát Lucerna Music Bar. I postavy – tedy LTR v plný sestavě. Promoe s bombaklat dreadama na hlavě i bradě zas o něco delšíma, Embee, CosM.I.C. i Supreme se stejně naleštěnou holohlavou.

Jen šlágry, co zlidověli, doplní i fláky z nový desky. A že se kousek s názvem „Naked Swedes” zase jednou povedl, o tom snad netřeba dlouze polemizovat. Věřte nebo ne, za posledních 10 let je tohle třetí koncert Looptroop Rockers v Praze a že zase jednou probudí vášně, to je jasný, jak šest miliard facek.

Swedish Boombox

Looptroop Rockers /SWE/

Support: 1210 Symphony (DJs Chocolatic & Diskotek) /CZ/

Vstupenky za 390,- Kč + poplatky jsou k dispozici na www.musicbar.cz a v sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu budou lístky za 450,- Kč.

Facebook událost