Jdi na obsah Jdi na menu

Nepředvídatelný IAMX zahraje v Praze akusticky!

7. 2. 2020

Live: IAMX

Datum: 27.04.2020                       Místo: Kino Lucerna, Praha

iamx.jpgChris Corner aka IAMX (foto - zdroj: fource.cz)

Chris Corner chystá nové album pod hlavičkou IAMX. Po zdařilé desce „Alive In New Light” z roku 2018 přichází nyní na řadu best of kolekce „Echo Echo”. Nepůjde však pouze o výběr nejlepších skladeb, muzikant totiž všechny písně nahrál v akustické podobě. 

Stejný námět ponese i následné turné. Deska vyjde 13. března na CD a LP a ještě ten měsíc se Chris Corner & spol. rozjedou po Evropě. V pondělí 27. dubna se pak zastaví i v pražském Kině Lucerna.

Na unplugged nedošlo jen tak. Sám hudebník se nechal slyšet, že jde o výsledek postupného vývoje. „Nápad na akustické album jsem měl už dlouho. Vždy když píšu nové songy, začínám s pouhou melodií, kytarou nebo pianem a až později z nich tvořím monstra, která fanoušci znají z nahrávek,” řekl. Společně s trojnásobným držitelem Grammy producentem Davidem Botrrillem si dali za cíl vytvořit z dosavadní tvorby mnohem intimnější, procítěnější, přesto údernou desku s možností přenést její atmosféru také na koncertní pódia.

Tracklist kolekce „Echo Echo” je následující: „I Come With Knives”, „Kiss And Swallow”, „Mercy”, „I Salute You Christopher”, „The Background Noise”, „You Can Be Happy”, „Bernadette”, „Spit It Out”, „Insomnia”, „The Power And The Glory”, „Surrender”.

Vstupenky na pražský koncert IAMX jsou k dispozici v předprodejních sítích GoOut.cz a Ticketmaster za 790,- Kč.