Jdi na obsah Jdi na menu

Norští rockeři Kvelertak rozburácí strahovskou Sedmičku!

31. 8. 2013

Live: Kvelertak

Datum: 07.10.2013          Místo: Klub 007, Praha

kvelertak_2013.jpgKvelertak (foto - zdroj: bt.no)

Kvelertak jsou zpět!!! Norští titáni se vrátili na scénu se svým druhým albem ‘Meir´, které vyšlo letos v březnu.

Album opět vzniklo ve spolupráci s Kurtem Ballouem z Converge a Kvelertak namíchali pořádně výbušnou směs. Od prvního singlu ‘Bruane Brenn’ k zpomaleným kytarám power skladby ‘Evig Vandrar’, brutálně chaotické písničce ‘Nekrokosmos’ a nádherně nakažlivé ‘Trepan’ překypuje tohle album takovou anarchistickou energií, jakou známe třeba od The Sex Pistols a Guns N‘ Roses.‘Meir’, což znamená ‘Víc’, je opravdu originálním opusem. Sevřené rytmy, nápadité riffy a melodie, které se dostanou do vašeho podvědomí. Je to deska plná překvapení.

“Je to chytlavé a zároveň tvrdé album; posunujeme hranice tohohle širokého spektra a spousta věcí vás v naší muzice určitě dostane. A není to nic podobného muzice, kterou jsem kdy slyšel, takže překvapujeme vlastně i sebe, haha.” Erlend Hjelvik (zpěv)

“Je to jako naše první deska, jen je všeho Víc! Velký pecky jsou ještě větší, tvrdý tvrdší a tak. Jsem z tý desky nadšenej, dostali jsme se fakt na hranice naší zvukový škály. Je to nářez jak prase.” Bjarte Lund Rolland (kytara)

“Řízný punk rock a tvrdý metal od norských nováčků” KKKK – Kerrang!

“Je to rock, je to hardcore, je to metal, je to black, je to punk, je to skvělý”– Metal Hammer

“Celá tahle deska je ohromná” – Big Cheese

“Triumf…” – Terrorizer

“Rockuje jak správnej bastard” – RocksoundKvelertak jsou Erlend Hjelvik, Vidar Landa, Bjarte Lund Rolland, Maciek Ofstad, Marvin Nygaard a Kjetil Gjermundrød a vidět je můžete již 7. října na strahovské Sedmičce.

Vstupenky za 200,- Kč + poplatky koupíte v síti Ticketpro, na místě v den koncertu pak za 250,- Kč.Více info na:

www.facebook.com/kvelertak
www.klub007strahov.cz
www.facebook.com/klub007strahov
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion