Jdi na obsah Jdi na menu

Paul van Dyk přijede do Prahy s vyhlášenou akcí Vandit Night!

19. 11. 2014

Live: Paul van Dyk - Vandit Night    

Datum: 12.12.2014                                                    Místo: Forum Karlín, Praha

vanditnight2014.jpg

Citadela & Trancefusion spojí síly a nastartují předvánoční sezónu velkou peckou! V pražském Foru Karlín proběhne v pátek 12. prosince jedinečná párty Vandit Night legendárního producenta Paula van Dyka! Představujeme kompletní umělecké obsazení.

Paul van Dyk (DE)

Slavný DJ a producent Paul van Dyk, který se po dlouhá léta drží na špičce světové elektronické taneční hudby, zamíří do Prahy. V novém multikulturním komplexu Forum Karlín bude 12. prosince headlinerem vlastní populární taneční akce Vandit Night. Van Dykova koncertní turné napříč všemi kontinenty bývají pravidelně vyprodána, k čemuž jistě přispívá i jeho úspěšná producentská kariéra: spolupracoval s hvězdami jakými jsou Depeche Mode či Justin Timberlake. Milovníky tanečního mága, který ve svém stylu posbíral desítky prestižních cen nebo i nominací na Grammy, jistě potěší i to, že kompletní obsazení této vánoční akce vybíral právě on a sám na akci vystoupí v exkluzivním 3 hodinovém setu!

Ben Nicky (UK)

Ben Nicky je jednou z nejprogresivnějších postav taneční scény. Kromě aktivního hraní po celém světe je Ben také úspěšným producentem, promotérem a v neposlední řadě také majitelem labelu. A právě jeho tracky se dostaly už záhy po startu jeho producentské kariéry do popředí zájmu - kromě mnoha fanoušků taneční hudby oslovily i mnoho dalších významných jmen scény - v první řadě však samotného Nickova „guru” - Paula van Dyka. Ten si jeho nesmírného talentu a obrovského nasazení všiml a v roce 2009 dal Benovi velkou šanci, a to vydat skladbu „Special Moment” u jeho Vandit Records. Právě tento okamžik znamenal v Benově DJském životě obrovský posun. Ben Nicky je dnes stále oblíbenější, o čemž svědčí i jeho vystoupení po celém světě, na všech významných eventech. A jedním z nich bude i Vandit Night v Praze.

Jordan Suckley (UK)

Rezident prestižní stanice BBC Radio 1 si během své kariéry získal mnoho fanoušků. Hrál po celém světě na celé řadě významných akcí - za zmínku stojí Creamfields, Cream Ibiza, Full On Ferry Ibiza, Global Gathering… Lidé ho pro jeho charizmatické vystupovaní doslova milují. Zlomem v jeho kariéře byl track vydaný společně se Simonem Pattersonem „Vanilla” na Spinnin’s Reset Record. Právě tato skladba udělala z Jordana hvězdu světového formátu, které si všimli i ostatní respektovaní DJs a producenti. Mezi nimi i Paul van Dyk, který Jordana pravidelně zařazuje do line upu své Vandit Night.

Maarten de Jong (NL)

Rezident Paul van Dykova labelu Vandit Records, respektovaný a talentovaný holandský DJ a producent. Už jeden z jeho debutních tracků „Massive” se setkal s velkým zájmem a hlavně s podporou tří velkých jmen tranceové scény - Maartenova talentu si všimli Paul van Dyk, Armin van Buuren a Tiesto. A právě s Paulem van Dykem Maarten začíná úzce spolupracovat i do budoucna. Vydává několik veleúspěšných tracků na Dykově labelu a také se pravidelně účastní významných tranceových eventů v popředí s Paulem van Dykem. Vám se ukáže právě na jeho Vandit Night v Praze.

Stefan Dabruck (DE)

Stefan Dabruck se na taneční scéně pohybuje více než 13 let. Je zakladatelem labelu WePlay, který se stal dva roky po sobě nejlepším tanečním labelem, spolupracuje s mnoha zvučnými jmény hudebního světa, jako jsou Axwell, Steve Angello, Laidback Luke, Bob Sinclair, Lenny Kravitz nebo Paul van Dyk. Právě poslední jmenovaný Stefana představí na své Vandit Night i českému publiku.

Woody van Eyden (NL)

DJ, manažer klubu, promotér, producent. Skutečný veterán na taneční scéně, jeho kariéra začala totiž už v 70. letech! Rodák z Holandska, který celý svůj život zasvětil hudbě. Zlomovým bodem v jeho Djském životě byla spolupráce s Andrém Tannebergerem, známým spíše jako ATB. Společně vydali ATBho veleúspěšný hit „Killer” a jejich charitativní projekt United Deejays (skladba „Too Much Rain”) je posunul také do popředí zájmu. Další jméno, za které se postavil i legendární Paul van Dyk a které uslyšíte v Praze na Vandit Night.

Českou scénu zastoupí Michael Burian, šéf Bohemian Recording a DJ, a Thomas Coastline, rezident Trancefusion.

Kromě tohoto exluzivního lineupu můžete očekávat vánoční dekorace a to vše v novém multifunkčním prostoru Fora Karlín. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketpro od 790,- Kč.