Jdi na obsah Jdi na menu

Prahu navštíví Majid Jordan, dvojice, která skládá pro Drakea!

8. 12. 2017

Live: Majid Jordan                            

Datum: 22.03.2018                                                               Místo: Roxy, Praha

majid-jordan_2018.jpgMajid Jordan (foto - zdroj: majidjordan.com)

Kariéru začali zhurta, když pro Drakea složili track „Hold On, We’re Going Home”. Majid Jordan nedávno vydali svou druhou desku a připravují se na evropské turné. Fantaskní jízdu světem současného r&b předvedou 22. března v pražském klubu Roxy.

Za Majid Jordan stojí Majid Al Maskati a Jordan Ullman, kteří se potkali na univerzitě v Torontu před šesti lety. První společné EP „Afterhours” vypustili v roce 2013 pod pseudonymem Good People a ještě týž rok pro Drakea napsali a spoluprodukovali song „Hold On, We’re Going Home”. Skladba vyšplhala mezi nejlepších deset hitparády Billboard a server Pitchfork ji jmenoval nejlepším trackem roku 2013. Majid Jordan krátce na to podepsali kontrakt s nahrávací společností OVO Sound, kterou spoluvlastní právě Drake, producent Noah “40” Shebib a Oliver El-Khatib.

Eponymní debutové album z loňského roku se dočkalo kladné kritiky i komerčního úspěchu, na což se Majid Jordan pokusí navázat druhou deskou „The Space Between”. Ta spatřila světlo světa 27. října a hostují na ní rapper PartyNextDoor nebo r&b duo dvsn.

Vstupenky na pražský koncert Majid Jordan jsou k dispozici na fource.cz, GoOut.cz a v předprodejní síti Ticketpro za 590,- Kč.