Jdi na obsah Jdi na menu

Skupina Kryštof přidává druhý halový koncert v Brně!

17. 3. 2015

Live: Kryštof                                   Special guests: Lenny, Mirai

20.10.2015 ČEZ Aréna, Ostrava
23.10.2015 Hala Rondo, Brno
24.10.2015 Hala Rondo, Brno
27.10.2015 O2 Arena, Praha
31.10.2015 Home Credit Arena, Liberec
03.11.2015 Tipsport Arena, Pardubice

krystof-srdcebeat-tour-2015.jpg 

Čtyři týdny od zahájení předprodeje na podzimní halové turné si fanoušci kapely Kryštof rozebrali většinu vstupenek na pětici ohlášených koncertů. Jako první bylo vyprodáno Brno, skupina se proto rozhodla, že zde přidá druhý koncert. Lístky šly do prodeje v pondělí 16. března.

První vyprodaný koncert v osmitisícové brněnské hale Rondo se uskuteční 23. října, druhý přidaný bude o den později. „Velmi nás překvapilo, že Brno padlo tak rychle, stačilo patnáct dní, ale samozřejmě nás to těší. Jsme rádi, že se v Brně podařilo přidat koncert. Chvíli to vypadalo, že se to z časových důvodů nepovede,” říká zpěvák Richard Krajčo.

Na Kryštof Srdcebeat Tour kapela představí písně ze svého sedmého alba, které vyjde 1. června. Do startu turné zbývá více než půl roku a už je z 80 procent vyprodané. Do Ostravy zbývá posledních 500 lístků, do Liberce a Pardubic si fanoušci rozebrali už větší polovinu vstupenek. V Praze zbývá posledních 900 lístků na stání a další do horních sektorů. Je pravděpodobné, že turné bude zcela vyprodané, stejně jako předchozí šňůra k albu „Inzerát” či série festivalových Kryštof Kempů.

Novou desku předznamenal singl „Srdcebeat”, který se stal okamžitě hitem v rádiích i streamovacích hudebních službách iTunes, Deezer či Spotify. Videoklip, v němž kapela poprvé odhaluje designový koncept nového alba plný barev, zaznamenal za týden od uvedení čtvrt milionu přehrání na YouTube.

Halové turné k novému albu začne 20. října v Ostravě. 23. a 24. října Kryštof zavítá do Brna. V Praze se kapela představí 27. října v O2 Areně, poslední říjnový den se dočká Liberec. Srdcebeat Tour vyvrcholí 3. listopadu v Pardubicích.

Kryštof s sebou vezme na turné dva nadějné tuzemské interprety. Se zpěvačkou Lenny se mohli fanoušci potkat v akustické podobě již na Kryštof Kempech, nyní se předvede s plnokrevnou kapelou. Druhá předkapela Mirai se nedávno představila českému hudebnímu světu singlem „Dítě robotí” a chystá vydání svého debutového alba.

Vstupenky jsou k dostání za 490,- Kč ke stání a za 590,- Kč k sezení. Předprodej zajištuje Ticketstream s výjimkou Prahy, kde si fanoušci musí koupit lístky v síti Ticketportal. Pro liberecký koncert lze využít také Ticketpro.

Související:

Kryštof vyprodal polovinu Srdcebeat Tour za pouhý den!

Skupina Kryštof přidává halové koncerty v Praze a Ostravě!